Дата народження
18 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі
513

Григорій Мамка

Заслужений юрист України, депутат ВР (IХ скликання), правоохоронець, професор в університеті державної фіскальної служби України

Дата народження:
18.08.1974 р.
Рідне місто:
Глобине (Полтавська область)

Після закінчення школи Григорій Мамка вступив до Національної академії МВС. Пізніше він здобув ступінь кандидата юридичних наук.

Тривалий час Григорій працював у правоохоронних органах. У 2000-му році Григорій Мамка почав кар'єру слідчого в органах міліції Києва. Так він промишляв до 2016-го року, поки його не зняли з посади. Григорій Мамка не зміг пройти переатестацію. За цей період Григорій дослужився до посади начальника головного слідчого управління МВС України. Все ж Мамці вдалося відновитися на посаді, правда ненадовго.

Опинившись на громадянці, Мамка не розгубився і зайнявся бізнесом. Він відкрив юридичне об'єднання «Мамка і Партнери». Пізніше колишній міліціонер став консультантом партії «Розумна сила», членами якої виявилися колишні міліціонери, які не пройшли переатестацію.

У 2019-му році Григорій Мамка приєднався до «Опозиційної платформи — За життя». Йому вдалося пройти за списками до складу ІХ скликання Парламенту. Вибори відбулися в липні 2019-го року.

Особисте життя

Григорій Мамка не поширює інформацію про сім'ю.

Скандали

Григорій Мамка прославився корупційними схемами та причетністю до рейдерських захоплень. Подейкують, що він спускав на гальма дуже багато справ, порушених проти впливових людей. Середня вартість послуг Мамки становила близько 300 тис. доларів. Правда, з часом економіка впала, тому й ціни виросли. Подейкують, що завдяки метушливості Григорія Мамки, справи проти юного банкіра Януковича — Сергія Курченка — були провалені. Виходячи з численних скандалів навколо Григорія, в суспільстві визріло стійке переконання: правоохоронець працює в інтересах «Сім'ї» Януковича. У ЗМІ Григорія називають одним з яскравих функціонерів ментовського свавілля.

У результаті всього цього і багато чого іншого Григорій Мамка не пройшов переатестацію. Ображений мент зміг оскаржити це рішення в суді та поновитися на посаді. Але Хатія Деканоїдзе, тодішня глава Нацполіції, пообіцяла, що міліціонери, які прийдуть в поліцію подібним чином, будуть відправлені на службу в палаючий Донбас. Така ідея Мамці не сподобалася.

Однак його відрядили працювати в Авдіївку, де Григорій пробув не більше дня. Він швидко зібрався і подав апеляцію до суду. Незабаром йому вдалося перевестися до Києва.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, робота за сумісництвом у двох компаніях принесла Григорію Мамці 96.250 грн. Ще 1456 грн склали гонорари. Додаткові 131.870 грн принесла пенсія.

У готівці колишній поліцейський тримає 200.000 грн і 15.000 USD.

У 2004-му році Григорій придбав квартиру в Києві площею 72,3 м². На той момент її вартість склала 113.000 грн. Також Мамці належить земельна ділянка в Васильківському районі площею 1500 м².

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\08 август\19-23.08\23.08\Григорий Мамка.jpg

Дата народження
18 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі