Країна
Україна
Соцмережі

Григорій Рябенко

Біографія

Народився Григорій Миколайович Рябенко в 1967 році. Здобув вищу освіту. Вивчав юриспруденцію в Військовому інституті Міністерства оборони, який закінчив в 1992 році. Через кілька років, в 2009-му, вступив знову і навчався в Київському університеті права при НАН України. Отримав ступінь магістра в галузі права.

Кар'єра

Григорій Рябенко на військовій службі знаходиться з 18 років. Після закінчення військового інституту (1992 р) пішов працювати в органи військової прокуратури, заслуживши звання почесного працівника. Обіймав посаду заступника начальника слідчого управління, а в 2015 році був призначений військовим прокурором всього центрального регіону країни. Займався наглядом за дотриманням законів в Генеральній прокуратурі України.

Досягнення

Є військовим прокурором Центрального регіону України.

Статки і джерела доходів

У 2017 році Григорій Рябенко задекларував дохід від заробітної плати на посаді військового прокурора в розмірі трохи більше 155 000 гривень. Також він отримав більше 100 000 гривень пенсійних.

Нагадаємо, що дохід прокурора за 2016 рік склав 433 000 гривень (плюс 255 000 гривен пенсії). Ніякої нерухомості Григорій Миколайович за минулий рік не задекларував. Хоча в декларації за 2016 значиться, що він був власником автомобіля марки Тойота, двох гаражів, двох квартир (в Києві та в Світловодську), а також правом безкоштовного користування ще однією квартирою в столиці, яка записана на його дружину.

Особисте життя і сім'я

Григорій Миколайович одружений на Руслані Рябенко.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі