Дата народження
07 травня 1956
Країна
Україна

Григорій Ткачук

Ткачук Григорій Стахович: депутат міської ради Вінниці, який мріє дожити до квартири

Ткачук Григорій Стахович: майстер КП "Вінницьке шляхове управління" та депутат-безхатько Вінницької міськради.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Григорій Стахович Ткачук народився 7 травня 1956 року у селі Вила Томашпільського району Вінницької області.

Освіта

У 1973 році Григорій закінчив Вінницьке профтехучилище №2. Через 15 років Ткачук отримав диплом інженера-механіка у Вінницькому політехнічному інституті.

З 1974 по 1976 рік він служив у радянській армії.

Сім’я

Григорій перебуває у шлюбі. Дружину звуть Ольга. Ткачук — багатодітний батько. У нього четверо дітей: донька Оксана та сини Павло, Сергій і Антоній.

Кар'єра

Після закінчення профтехучилища у 1973 році Ткачук влаштувався на Вінницький агрегатний завод. Протягом року він працював тут токарем. З 1976 по 1983 рік Григорій був машиністом автомобільного крана управління механізації та будівництва.

Потім майже двадцять років (1983 — 2002) служив у правоохоронних органах. З 2005 по 2007 рік Ткачук був начальником цеху "Укртелеком".

У 2009 році Григорій почав працювати майстром дільниці з обслуговування та ремонту мереж зливової каналізації комунального підприємства "Вінницьке шляхове управління".

У жовтні 2015 року він був обраний депутатом Вінницької міської ради від ВО "Батьківщина" (територіальний виборчий округ №4). Ткачук — заступник голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

У 2019 році на президентських виборах Григорій був довіреною особою кандидата Олександра Соловйова на 12-му виборчому окрузі.

Компромат

За даними Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем", Ткачук "не вніс до реєстру НАЗК свою електронну декларацію за 2016 рік у встановлений законом термін".

Коли ж декларація була опублікована, з'ясувалося, що заповнена вона не повністю. Як зазначає громадський рух "Чесно", Ткачук не вказав свою кімнату у гуртожитку, тому що вважає, що не потрібно вказувати те майно, яке не перебуває у власності.

"Живу в гуртожитку... це не моє... тому не декларував.... там не прописаний.... тому що не моє .... Стою в черзі на квартиру 15 років ... Дай Бог дожити", — розповів депутат.

Декларація

У березні 2019 року Григорій Ткачук опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

У селі Бохоники Вінницької області депутат міської ради має земельну ділянку (330 кв.м.). Також Григорій задекларував земельну ділянку (1500 кв.м.) та житловий будинок (72 кв.м.) у селі Вінницькі Хутори, які належать Івану Федоровичу Іорданову. Ткачук розпоряджається цією нерухомістю на правах безкоштовного користування.

Депутату Вінницької міськради належать два автомобілі: Volkswagen Polo 2012 року випуску (вартість 100 тисяч гривень) та Hyundai Tucson 2008 року випуску (45 тисяч).

За 2018 рік зарплата Ткачука у КП "Вінницьке шляхове управління" склала 108,5 тисяч. Пенсію він отримав в сумі на 64 тисячі. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) вінницький депутат вирішив у декларації не вказувати.

Дата народження
07 травня 1956
Країна
Україна