Дата народження
24 листопада 1963
Країна
Україна
Соцмережі
290

Григорій Тука

Волонтер, керівник громадської організації «Народний тил», губернатор Луганської області, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Дата народження: 24.11.1963 р.

Рідне місто: Київ

У Георгія Туки аж дві біографії. Цілком можливо, що обидві вони не відповідають реальним фактам з життя волонтера.

Отже, як повідомляє одна з них, Георгій Тука навчався в Севастопольському приладобудівному інституті. Цей навчальний заклад він закінчив у 28 років.

За іншими даними Георгій Тука навчався у Київському політехнічному інституті.

Інсайдери стверджують, що в активіста зовсім немає ніякого вищої освіти. Фальшива інформація потрібна для заміщення чиновницької посади. Варто відзначити, що у 2015-му році Севастопольський приладобудівний інститут офіційно заявив: Георгій Тука ніколи не значився серед його студентів.

Пізніше з'ясувалося, що Тука дійсно навчався в КПІ, але не закінчив його. У цей ВНЗ він вступив лише з третього разу. Викладачі схарактеризували Гошу як агресивного, некерованого і неорганізованого студента.

Деякі джерела повідомляють: у молоді роки теперішній волонтер займався пограбуваннями та розбоєм. Він нерідко брав участь у бійках і був умовно судимий за шахрайство та рекет.

Інформація про кар'єру Георгія також відрізняється. Згідно з одними даними, він почав свій трудовий шлях у 28 років. Інші джерела повідомляють, що працювати Тука став уже у 23 роки. Тоді він був електромеханіком. Відповідно до третьої версії, свій кар'єрний шлях Георгій Тука почав з посади буфетника в одному із закладів Києва.

Далі Тука займав менеджерські позиції у різних приватних компаніях.

У 2010-му році Георгій став головою правління громадської організації «Народний тил». Цікаво, що громадське об'єднання, створене для допомоги воїнам АТО, виникло за 4 роки до подій на Донбасі. Відповідно до реєстру, ця організація була зареєстрована у 2014-му році.

Виходячи з численних протиріч у біографії Георгія Туки, складається враження, що хтось невміло спробував почистити минуле волонтера.

У 2015-му році Георгій Тука став губернатором Луганської області. Він також займався боротьбою з корупцією на лінії розмежування із зоною АТО.

Через рік Георгій обійняв посаду заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Особисте життя

Першою дружиною Георгія стала пані, на ім'я Марина. За словами активіста, його колишня дружина раніше працювала топ-менеджером у західноєвропейській компанії. Але, згідно з даними Держреєстру, Марина 12 років торгувала у базарному лотку. Після вона створила компанію «ДЖА» – ресторани та кемпінги для житлових автофургонів.

У цьому шлюбі народилося двоє дітей – син Павло і дочка Єлизавета. Павло є воїном АТО. Як повідомляє портал SKELET-info, хлопець ніколи не був на передовій. Єлизавета у 2018-му році закінчила Київську міжнародну школу. Дівчина планує вступати в Єльський університет. У своєму мікроблозі вона нерідко постить власні пікантні фото.

У 2015-му році Георгій Тука знайшов нову любов. Нею стала Віта Федоренко. Пара живе у цивільному шлюбі. Ходять чутки, що так звана дружина є підставною особою, на яку оформлена частина активів і доходів.

Скандали

Преса звинувачує Георгія в причетності до вирубування лісів на Луганщині.

Також подейкують, що Георгій Тука причетний до обороту бюджетних коштів в інтересах «Сім'ї» Януковича. Ще одним скандальним фактом з біографії Георгія став збір грошей для АТО-шників. Як повідомляє портал SKELET-info, отримані пожертвування привласнює добрий волонтер. На таку думку також наштовхує декларація Туки, з якої видно низькі доходи Георгія і його високі витрати.

Після того, як Георгій Тука обійняв держпосаду, він почав сипати компроматом на багатьох персонажів з держструктур. Часто скандальні факти, приведені Тукою, не знаходили вагомих підтверджень. Наведемо кілька найбільш резонансних звинувачень, висунутих активістом.

Тука звинуватив бійців 92-ї механізованої бригади в причетності до розстрілу борців з контрабандистами.

Пізніше він повідомив, що батальйон «Айдар» перетворився в одну велику банду.

Свій компромат Георгій Тука виливає в Facebook. Багато користувачів залишають коментарі, на які Георгій не завжди толерантно реагує. За все це адміністрація соцмережі одного разу тимчасово заблокувала його сторінку.

Деякі експерти припускають: компроматним шквалом Георгій Тука намагається приховати свою політичну бездіяльність.

Статок

Згідно з декларацією, у 2017-му році Георгію Туці вдалося заробити 377866 грн. Єдиним джерелом доходу виявилася держслужба. При цьому він позичив незазначеній в декларації особі 55 тис. USD. Цікаво, але на освіту дочки турботливий татусь витрачає більше, ніж заробляє. За навчання Лізи він заплатив 380236 грн.

Георгію Туці належить земельна ділянка у Києво-Святошинському районі. Його площа становить 600 кв. м. Він також володіє власною квартирою у Києві. Луганському губернатору і його сім'ї вдалося розміститися на 19 кв. м. Обласний начальник катається на автомобілі ГАЗ 2705 (2007 року).

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\15\Георгий Тука.jpg

Дата народження
24 листопада 1963
Країна
Україна
Соцмережі