Дата народження
08 липня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Українська акторка, учасник проектів «Дизель Студіо» (скетч-ком «На трьох», концертне шоу «Дизель Шоу»). З 2004 року Яна Глущенко почала активно зніматися в теле- та кінопроектах. Заміжня, має сина.

Дата народження:
08.07.1986 р.
Рідне місто:
Мелітополь (Запорізька область)

Яна Глущенко - секс-символ українського гумору - народилася в сім'ї військового та бізнес-леді. Ще в шкільні роки дівчинка разом з батьками переїхала до Києва.
Здобувши середню освіту, Яна Глущенко почала вивчати акторську майстерність у театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ).

Уже на першому курсі вона почала активну професійну діяльність. Яна стала зніматися в багатьох фільмах і телепроектах.

Вперше на екранах Яна Глущенко засвітилася в головній ролі реаліті-шоу «Помагайці» («Новий канал»). У кіно вона дебютувала у 2004-му році. Тоді Яні дісталася епізодична роль продавчині квітів у картині «Російські ліки».

2008-ий рік видався досить насиченим для Яни Глущенко. У той період вона знялася відразу в чотирьох картинах: «День залежності», «Почати спочатку. Марта», «Карасі», «Повернення Мухтара». Наступні роки стали для актриси не менше насиченими роботою в кіно.

Як стверджує сама Яна Глущенко, свою професійну кар'єру гумористичної актриси вона почала в проекті «Велика різниця по-українськи».

У 2013-му році вона проявила себе як драматична актриса на зйомках стрічки «Запізніле каяття».

Через рік Яна Глущенко отримала головну роль Альбіни у фільмі «Рятувальники Алупки».

У 2015-му році їй дісталася роль Саші в популярному серіалі «Гречанка».
У тому ж році Яна зіграла головну роль в картині «Даєш молодь. Це любов...».

У 2015-му році Яна Глущенко долучилася до «Дизель Студіо». Артистка знімається в скетч-шоу компанії «На трьох», а також грає в концертному проекті «Дизель Шоу».

У 2017-му році Яна Глущенко завагітніла, що дозволило їй постати перед публікою в новому амплуа. Незабаром артистка пішла в декретну відпустку, яка тривала лише кілька днів. Актриса активно гастролювала аж до пологів. Через тиждень після народження дитини вона повернулася на сцену, продемонструвавши спокусливу фігуру. На період відсутності її замінила інша актриса - Ольга Арутюнян. Пізніше Яна зазначила, що тоді було головне не народити прямо на сцені.

Актриса виділяє час для благодійності.

Вона веде активний спосіб життя і приділяє багато часу для занять спортом, зокрема - для фітнесу.

Особисте життя

У 2017-му році Яна Глущенко одружилася. Її обранцем став Олег Збаращук, продюсер групи «ТіК» і співачки Ірини Білик. Він також є концертним директором «Дизель Студіо».

У тому ж році у пари народився син.

Гумористка відзначає усміхненість своєї дитини.

Статок

Про доходи актриси пресі невідомо.

Дата народження
08 липня 1986
Країна
Україна
Соцмережі