Дата народження
07 липня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, телеведуча

Дата народження: 07.07.1989 р.

Рідне місто: Чутове (Полтавська область)

З ранніх років Яна Соломко захоплювалася співом. У 8 років вона почала активну концертну діяльність. Дівчинка виступила на безлічі конкурсів, у тому числі на престижних, таких як «Червона рута». У 13 років Яна переїхала до Києва. Там вона вступила в спеціалізовану школу вокалу «Червона рута». Провчившись 2 роки, Яна Соломко повернулася в Полтаву, щоб вступити до музучилища. З першого разу їй вдалося потрапити на факультет народного вокалу. Закінчивши другий курс, вона перейшла до Київського вищого музичного училища. У студентські роки дівчина підробляла в чайному клубі, викладачем вокалу в приватній школі, а потім співала в ресторані «Казбек».

Зірка Яни Соломко запалилася на телепрограмі «Шанс». На це талант-шоу дівчина прийшла в 2006-му році. Тоді на неї звернув увагу продюсер Ігор Кондратюк. Незабаром співачка увійшла до складу гурту «Glam». Яна Соломко також отримала запрошення на участь в «Американському шансі».

У 2010-му році співачка разом із другом створила гурт «Железные пилюли». Цей проект не здобув успіху і проіснував недовго.

Через рік Яна Соломко знайшла славу і популярність, засвітившись на телешоу «Холостяк». У кадрі вона часто співала, вражаючи публіку глибиною емоцій і чистотою голосу. Стати обраницею холостяка їй так і не вдалося, але вона стала улюбленицею публіки.

Потім продюсер Наталя Могилевська запропонувала Яні увійти до складу її нового гурту «REAL O». Разом з гуртом Яна записала пісні, що стали хітами. У 2014-му році Яна Соломко пішла з «REAL O». Співачка мала намір побудувати сольну кар'єру.

Наступним кроком Яни стала участь в турецькому талант-шоу «Голос». На сліпих прослуховуваннях вона виконала українську народну пісню «Вербова дощечка». Це виконання розвернуло 3 суддівських крісла з 5-ти.

У 2016-му році Яна Соломко стала ведучою телешоу «Зважені та щасливі» (канал СТБ).

Особисте життя

16-го травня 2014-го року Яна вийшла заміж. Її чоловіком став Олег Солодухов. Чоловік займається морськими перевезеннями. Весілля відбулося на Домініканських островах. Як пізніше згадувала співачка, з перших днів знайомства вона зрозуміла, що хоче розділити життя з цим чоловіком і народити від нього дітей.

Через рік в молодій сім'ї народилася дочка. Дівчинку назвали Кірою. Пологи пройшли в Майямі. Подружжя планує ще кількох дітей.

Скандали

У 2017-му році Яна Соломко приступила до запису синглу. Над ним вона працювала разом з продюсером Юрієм Нікітіним. Але в творчому процесі виникли розбіжності. Так припинилося співробітництво продюсера і співачки. Пізніше Яна зізналася, що припустилася помилки.

Статок

Про доходи співачки пресі невідомо.

У 2011 році гонорар групи «REAL O» за виступ становив 5 тис. USD.

Дата народження
07 липня 1989
Країна
Україна
Соцмережі