Дата народження
06 березня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
362

Яніна Соколова

Українська телеведуча та акторка. Авторка і ведуча Youtube-каналу «Вечір з Яніною Соколовою».

Дата народження:
06.03.1984 р.
Рідне місто:
Запоріжжя

Яніна Соколова має дві вищі освіти. Як говорила Карина Барбі, обидві вони другого розміру. Але не тільки такими вищими освітами здатна похвалитися Яніна Соколова. Крім цього, блакитноока брюнетка є дипломованим психологом і актрисою.

Кар'єру журналіста вона почала в 17 років. Тоді дівчина працювала в запорізькій газеті. Через рік Яніна стала працювати на місцевому телеканалі.

У 2004-му році Соколова почала працювати моделлю та актрисою. Вона грала в «Вільному театрі» і театрі «Дах», а також знялася в декількох стрічках. Через 2 роки Яніна Соколова повернулася в журналістику. Вона працювала ведучою телемовників «Інтер», «1 + 1» і «5-й канал».

У 2018-му році дівчина відкрила свою YouTube-програму «Вечір з Яніною Соколовою». У ній журналістка розкриває російські фейки. У тому ж році Яніна взялася за викладацьку діяльність. Вона готує нове покоління журналістів. Яким воно стане?..

Особисте життя

У травні 2010-го року Яніна Соколова вийшла заміж. Під вінець дівчину повів журналіст і кум Олег Панюта. Але про все по черзі...

У 2008-му році журналістка познайомилася з Володимиром Литвином, фінансистом з банку «ЄБРР». Майбутнє подружжя познайомила фешн-дизайнер Оксана Караванська. Цікаво, що раніше Яніна Соколова була обличчям однієї з її колекцій.
Через 2 роки бурхливих стосунків Яніна і Володимир вирішили одружитися. Їхнє весілля проходило в ресторані «Фортеця», розташованому поблизу лісу. Двір ресторану був урочисто прикрашений. Молодят очікувала квіткова арка, до якої простягалася червона доріжка.

Яніна прибула на «Maybach». Дівчина була одягнена в сукню з білого шовку. До речі, її автором і творцем стала Оксана Караванська.

Серед гостей були присутні родичі та близькі друзі, серед яких було безліч медійних осіб.

Наступного дня після одруження молодята вирушили на тиждень в Мілан.
У пари двоє синів: Микола і Мирон.

Скандали

Яніна Соколова часто стає фігуранткою скандалів. ЗМІ рясніють чорнухою про цю брюнеточку. Причина в її гострих і грубих висловлюваннях.

Восени 2018-го року співачка Настя Приходько звинуватила Яніну Соколову в продажності. Причиною послужив сюжет програми «Рандеву», в якому брала участь поп-зірка. Анастасію Приходько обурили образливі репліки Яніни, тому співачка вважала за краще покинути студію. Потім Приходько зазначила, що сюжет був замовним. Анастасія припустила, що Яніні доручили створити компрометуючий матеріал проти неї.

Яніна Соколова не стала ігнорувати висловлювання співачки. Вона зазначила, що команда програми «Рандеву» є вельми важливою. Журналістка також порадила Анастасії почитати більше про партію «Батьківщина», до якої вона долучилася.
У грудні 2018-го року Яніна Соколова опублікувала вітальне відео. Журналістка постала в образі Йосипа Сталіна.

На початку 2019-го року Яніна Соколова виступила проти «Євробачення». Зокрема, вона висловилася, що замість цього «гемора» краще витратити гроші на будівництво доріг і стадіонів.

Статок

Інформація про доходи Яніни Соколової не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\15-19\15.04\Янина Соколова.jpg
Дата народження
06 березня 1984
Країна
Україна
Соцмережі