Країна
Україна
Соцмережі
1063

Ярослав Лодигін

Сценарист, режисер. Ярослав Лодигін - один із засновників інтернет радіо Аристократи. 

Біографія

Ярослав Лодигін з'явився на світ у Харкові.

Кар'єра

Ярослав організував у 2011 році компанію з кіновиробництва «Камарадас».

У 2015 році він став одним із засновників радіостанції «Радіо Аристократи». Валерія Перкова і Данило Хомутовський стали співзасновниками та ведучими на радіостанції.

Лодигін зареєстрував у 2016 році громадську організацію «Аристократи Фемілі».

Як режисер він зняв у 2018 році фільм «Ворошиловград» з Олексієм Горбуновим у головній ролі. Темою фільму стало життя жителів Донбаського регіону в період розпаду Радянського Союзу. У прокат фільм вийде під назвою «Дике поле».

Досягнення

За новинами на персональній сторінці Ярослава Лодигіна в соціальній мережі Facebook стежать майже п'ять тисяч читачів.

Державне агентство з питань кіно відібрало фільм Ярослава Лодигіна «Дике поле» як кращий фільм року.

Чутки і скандали

У 2017 році разом з фондом допомоги воїнам АТО «Повернись живим» Ярослав Лодигін з'їздив у зону бойових дій (Широкино, Дебальцеве, Авдіївка). Зйомки фільму проходили в окрузі міста Старобільська Луганської області.

Книга «Ворошиловград», за якою знятий фільм «Дике поле», у 2010 році отримала визнання як краща книга десятиліття. Такий титул їй присвоїло Українське агентство ВВС.

У фільмі спочатку була лінія футбольної команди та вболівальників. Однак довелося нею пожертвувати на монтажі. Також при фінальному склеюванні значно скоротилися сцени, що розкривають причини того, що відбувається в кадрі. За словами Ярослава Лодигіна, вони можуть увійти в режисерську, довшу версію фільму.

Для вивчення процесу захоплення чужого майна Ярослав Лодигін зустрічався з реальними рейдерами, які проводять збройні захоплення бізнесу. Саме вони давали розгорнуті пояснення акторському складу щодо правил проведення успішного захоплення. Теорію потім закріплювали на практиці, тренуючись захоплювати поля кукурудзи зі зброєю в руках.

У 2011 році сценарій повнометражного фільму «Ваня чокнувся від любові» переміг у конкурсі на фінансування від «Держкіно». Однак до зйомок Ярослав Лодигін так і не приступив. Проблема виявилася в додатковому фінансуванні в розмірі 50%, яке сценарист повинен був сам знайти в Європі.

Статки і джерело доходу

Їздить на автомобілі Citroën Cactus. Багато подорожує. На фільм «Дике поле» державний фонд «Держкіно» виділив більше п'ятнадцяти тисяч гривень. Додаткові кошти надійшли зі Швейцарії.

Особисте життя і сім'я

Неодружений.

Фото і відео

По словам режиссера "Дикого поля", съемки длились два месяца: около месяца в Старобельске и около месяца в Киеве / УНИАН

https://www.youtube.com/watch?v=2b4zYdg5eT8


Країна
Україна
Соцмережі