Дата народження
02 серпня 1989
Країна
Україна
Соцмережі

Ярослав Ракицький

Ярослав Ракицький - український футболіст, захисник клубу “Шахтар” (Донецьк) і національної збірної України. Разом із “Шахтарем” ставав чотири рази чемпіоном України, тричі володарем Кубка і Суперкубка України. У складі молодіжної збірної України до 21 року брав участь на чемпіонаті Європи 2011 у Данії. 

Біографія

Ярослав Ракицький народився в селищі Першотравенськ, що знаходиться в Дніпропетровській області. Починає займатися футболом з 6 років. Грає в дитячих лігах, а в 13 років потрапив в академію донецького «Шахтаря».

Кар'єра

Перші матчі грає за клуб «Шахтар-3» в 2006 році. Уже через два роки Ярослав Ракицький пробує свої сили в основному складі команди. Входить в основний склад однієї з кращих команд країни в 2009 році. Ярослав Ракицький грає за «Шахтар» і до цього дня, ставши одним з найрезультативніших гравців клубу і одним з його нових «символів».

 У 2011 році грає на молодіжному чемпіонаті в Данії. Ярослав Ракицький також відіграв ряд матчів за Національну Збірну.

Досягнення

Ярослав Ракицький є шестиразовим чемпіоном України у складі донецького «Шахтаря». П'ять разів вигравав Кубок України та чотири рази ставав володарем Суперкубка країни.

Чутки і скандали

Ярослав Ракицький регулярно вживає алкоголь і наркотики. У його контракті з «Шахтарем» прописані жорсткі санкції щодо вживання спортсменом заборонених препаратів.

У договорі з клубом передбачені грошові штрафи, якщо будуть доведені факти вживання наркотиків і алкоголю з боку футболіста.

Гучний скандал за участю спортсмена виник в 2013 році, коли він відмовився від виступів за збірну України з футболу. Тоді в інтерв'ю одному з профільних ЗМІ Ярослав Ракицький заявив, що «не виступатиме за збірну бандерівців».

Футболіста також неодноразово звинувачували в симпатіях до представників так званої «ДНР».

Статки і джерела доходів

Ярослав Ракицький - один з найбільш високооплачуваних футболістів України. Місяць роботи в донецькому «Шахтарі» приносить йому 5,5 мільйона гривень. Річний дохід футболіста перевищує 1 мільйон доларів.

Особисте життя і сім'я

Ярослав Ракицький перебуває у шлюбі зі співачкою Ольгою Ракицькою. Подружжя виховує дочку Ярославу.

Фото і відео

Дата народження
02 серпня 1989
Країна
Україна
Соцмережі