Дата народження
08 грудня 1982
Країна
Україна
Соцмережі
995

Ярослава Гресь

Біографія

З'явилася на світ 8.12.1982 року в родині  журналістів. Киянка. Закінчила Київський інститут міжнародних відносин із дипломом журналіста.

Кар'єра

Ще до вступу на спеціальність «журналістика» почала писати для друкованих видань. Співпрацювала з «Екраном тижня», «Бізнесом», «Галицькими контрактами», журналами «MAX», «Cosmopolitan», «ELLE», «Vogue».

Була зарахована до штату тижневика «Телегід». Протягом п'яти років виросла там від журналіста до головного редактора.

Журнал «HELLO» запропонував їй пост головного редактора в 2007 році. Протягом півтора року Ярослава Олегівна Гресь стояла на чолі цього журналу.

У 2010 році рідний брат Олександр Тодорчук запропонував заснувати своє PR агентство. Згодом компанія була перейменована в «Gres Todorchuk PR».

Досягнення

В історії журналу «HELLO» була наймолодшим головним редактором (25 років). За власним зізнанням, не розбиралася в тонкощах верстки, але зуміла завоювати повагу вдвічі старшого колективу.

В рамках роботи агентства «Gres Todorchuk PR» реалізувала кілька соціально-громадських проектів: «Парк корупції» (у ботанічному саду зробили експозицію з інформацією про механізми роботи і боротьби з корупцією), «Щирі» (фото зірок в українських національних вбраннях), «Музей новин» (за 21 день його відвідало більше ста тисяч глядачів, складався з 26 - за числом років незалежності України - залів, кожен з яких висвітлював події певного року),«#дякуютато»(у ході конференцій відомі люди розповідали про свій досвід і намагалися виробити нове розуміння ролі батька в сім'ї), «Велике грузинське застілля з Боржомі» (в ботанічному саду пригощали грузинськими стравами і розповідали про цю країну).

За оновленнями інформації на сторінці в Facebook стежить більше 53 тисяч читачів.

Чутки і скандали

У 2015 році Ярослава Олегівна Гресь здивувала майже одночасним розлученням і заручинами. Оформивши розлучення з чоловіком Володимиром, через 4 дні оголосила про заручини з Андрієм Федорів.

Особисте життя і сім'я

У другому шлюбі одружена з маркетологом Андрієм Федорів. Пара виховує чотирьох дітей: двох дочок Андрія, дочку Ярослави від першого шлюбу і спільного сина Луку.

Фото і відео

Світлина від Yaroslava Gres.

https://www.youtube.com/watch?v=uMOQAJn4cl0Дата народження
08 грудня 1982
Країна
Україна
Соцмережі