Дата народження
24 червня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Ярослава Красильникова

Співачка, автор пісень

Дата народження: 24.06.1979 р.

Рідне місто: Шахтарськ (Донецька область)

Ярослава - знаменита співачка, яка користується популярністю в Європі та Америці. Її повне ім'я - Красильникова Ярослава Володимирівна.

Музика була головним інтересом Ярослави ще з юних років. У дитинстві вона закінчила музичну школу, освоївши гру на скрипці та фортепіано. Після вона поступила в музучилище на клас гітари. У цей період дівчина почала писати пісні. Надалі Ярослава здобула дві вищі освіти за спеціальностями «вокаліст-гітарист» і «юрист».

У 2000-му році Ярослава розпочала свою професійну кар'єру співачки. Тоді вона увійшла до складу гурту «Ретро плюс». Цей колектив вона покинула через 10 років.

У 2012-му році Ярослава розпочала новий етап свого творчого життя. У цей період вона випустила свій перший сингл. Він отримав назву «Это - любовь». Пізніше вийшов кліп на однойменну композицію. Восени цього ж року співачка вирушила в сольні гастролі.

У 2013-му році трек «Это - любовь» став національним хітом. У тому ж році Ярослава виступила в шоу «Вечірній квартал».

У 2013-му році її композиція «Небо в ладонях» отримала звання «Пісня Року».

У 2014-му році Ярослава випустила новий хіт «Это - я». Свою пісню вона назвала гімном сучасних жінок. Незабаром трек приніс своїй виконавиці статуетку «Золотий грамофон».

Співачка веде активну концертну діяльність. Ярослава є володаркою і номінантом багатьох престижних премій.

Особисте життя

Співачка перебуває у шлюбі, ім'я чоловіка не розголошується. Вона є матір'ю двох дітей.

Скандали

У 2014-му році з'ясувалося, що меценатом і співмешканцем співачки Ярослави є Віктор Татьков, голова Вищого господарського суду. На ім'я підопічної він оформив свій мільярдний статок. Коли нова влада почала розгляди з корупцією в судах, співачка і її покровитель втекли за кордон.

Як повідомили в МВС, Віктор Татьков підозрюється у великій корупційній схемі. Знайдені докази вказують, що В. Татьков очолював корупційну вертикаль Віктора Януковича, що складається з більш ніж 500 суддів різних інстанцій. Глава Вищого господарського суду України керував відбиранням активів, виносячи протизаконні рішення. Неофіційні підрахунки свідчать, що корупційний промисел Татькова приніс йому статок, що перевищує 10 млрд USD.

Статок

Пресі невідомо, які прибутки співачці приносить її творчість.

Дата народження
24 червня 1979
Країна
Україна
Соцмережі