Дата народження
27 лютого 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Єгор Гордєєв

Тележурналіст

Дата народження: 27.02.1990 р.

Рідне місто: Київ

Популярний ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв здобув дві вищі освіти. Спершу він вивчився на філософському факультеті в КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Другу освіту за напрямом режисура телебачення він отримав в НУТКТ ім. Карпенко-Карого.

Свою кар'єру телеведучого Єгор Гордєєв почав на телеканалі КДР ТРК. Там він вів соціально-політичне ток-шоу «Київський форум». Крім цього, Єгор розробляв ранкове мовлення для каналу «ТВі» і співпрацював з російським телеканалом «Дождь».

З серпня 2013 року Єгор Гордєєв почав працювати на телеканалі «1+1». Незабаром журналіст став ведучим ранкових випусків служби новин «ТСН». Через деякий час Єгор Гордєєв кинув роботу на каналі, щоб переїхати до Праги.

У чеській столиці він жив і працював. Але незабаром вирішив повернутися на Батьківщину і продовжити свою кар'єру телеведучого.

Так, у 2017-му році Єгор Гордєєв став ведучим у програмі «Сніданок з 1+1». До популярного проекту він приєднався з нового сезону. Його співведучою стала Неля Шовкопляс. Як пізніше зізнався Єгор, він проспав перший ефір. До цього ведучий сильно хворів. Проте Єгор Гордєєв провів ефір і обійшовся без звільнення. Незабаром ця пара ведучих шоу здобула любов публіки та популярність.

Щоб розбудити Україну і не запізнитися на ефір, Єгору доводиться прокидатися о 04:00. Над образом ведучого для ефіру працює Ольга Слонь. Створений для Єгора елегантний образ не надто комфортний для нього. Як зазначає ведучий, в житті він носить більш практичний і вільний одяг.

Єгор Гордєєв любить подорожувати. На це він готовий витрачати всі свої гроші. Найбільш пам'ятною подорожжю став відпочинок в Ісландії.

Телеведучий любить водити авто, ганяти на мотоциклі та керувати яхтою. Правда, весь транспорт він продав перед переїздом до Чехії.

Єгор також обожнює серіали. Йому близькі такі жанри, як детективи та політичні трилери. Найулюбленішим серіалом журналіста є «Картковий будиночок».

Особисте життя

Поки Єгор Гордєєв неодружений. Як каже Єгор, він ще не готовий до створення сім'ї.

Журналіст також не може визначитися, який тип дівчат служить його ідеалом. Головною рисою його потенційної покорительки служить гарне почуття гумору.

Скандали

Єгор Гордєєв проспав свій перший ефір на шоу «Сніданок з 1+1». Проте запізнення ведучого в студії було не таким значним.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
27 лютого 1990
Країна
Україна
Соцмережі