Дата народження
06 липня 1980
Країна
Україна
Соцмережі
401

Єгор Крутоголов

Український телеведучий, актор, художній керівник «Дизель Студіо». Найбільшим захопленням Єгора Крутоголова є автоспорт. Одружений, має сина Лева.

Дата народження:
06.07.1980 р.
Рідне місто:
Миколаїв

Єгор Крутоголов народився в інтелігентній родині. Його батько був інженером, мати - педагогом.

З дитинства Єгор виявляв інтерес до мистецтва. У ранньому віці він займався танцями в ансамблі «Грація».

У 15 років хлопчик вступив у гуманітарну гімназію. Саме там він став грати у КВК.
Здобувши середню освіту, Єгор Крутоголов вступив до педагогічного інституту. На другому курсі хлопець перевівся на факультет романо-германської філології та зарубіжної літератури.

У 2000-му році Єгор Крутоголов разом з Євгеном Гашенком і Михайлом Шинкаренком створив нову команду КВК. Вона отримала назву «Дизель». Цей колектив грав у вищій лізі та багаторазово ставав чемпіоном. У 2006-му році «дизелі» виграли кубок КВК президента України. Після цього команда перестала існувати.

З того моменту Єгор Крутоголов став співпрацювати з різними гумористичними проектами. Його новий старт відбувся в Москві. Одним із найбільш успішних проектів за участю Єгора Крутоголова було телевізійне «Блабла Шоу» (канал «РЕН-ТВ»). У цій програмі також знялися інші екс-дизельники.
У 2008-му році Єгор Крутоголов брав участь у декількох боях програми «Ліга націй» (канал «СТС»).

Паралельно він співпрацював з компанією «Студія Квартал-95».

У 2010-му році Єгор Крутоголов зайняв пост ведучого шоу «Екіпаж» і «Олімпіляпи». Він також брав участь у програмі «Бійцівський клуб» і був капітаном команди в шоу «Битва українських міст» (канал «Інтер»). Протягом року Єгор Крутоголов виступав як член журі на проекті «Самозванці».

Діяльність на телебаченні гуморист поєднував зі зйомками у фільмах. Його дебют у кінематографі відбувся у 2007-му році. Тоді Єгор Крутоголов отримав роль солдата Вермахту в серіалі «Сильніше за вогонь». Потім було ще кілька невеликих ролей.
У 2011-му році Єгор Крутоголов зіграв свою першу головну роль. Він виконав одного з основних персонажів в комедійному серіалі «Таксі», який виходив на каналі «ICTV» до 2013-го року.

У 2013-му році на каналі «ICTV» відбулася прем'єра комедійного серіалу «Путьова країна», який являв собою пародію на документальний фільм про життя київського ЗД-вокзалу та його працівників. Єгор Крутоголов став одним з авторів і акторів цієї картини.

У 2015-му році разом із колишніми учасниками команди «Дизель» Єгор заснував незвичайний концертний проект. Ним стало «Дизель Шоу». Незабаром виникла компанія «Дизель Студіо», художнім керівником якої став Єгор Крутоголов. Виробництву цієї компанії належать такі проекти, як: «Дизель Шоу», скетч-шоу «На трьох», рубрика «Дизель Ранок» і серіал «Папаньки». Їх актором і художнім керівником є ​​Єгор Крутоголов.

Щільний робочий графік не заважає артисту активно займатися спортом. Одним з його великих захоплень є автоперегони серед любителів. У 2016-му році він зайняв третє місце в аматорському змаганні, в якому брало участь 86 пілотів з різних країн світу.

У 2017-му році Єгор став чемпіоном України з судномодельного спорту.
Він також є кандидатом у майстри спорту з великого тенісу. При цьому Єгор займається пауерліфтингом, волейболом, боксом і плаванням.
Єгор Крутоголов бере уроки вокалу.

Особисте життя

У 2006-му році Єгор одружився з Катериною. У 2010-му році у пари народився син Лев. У 2017-му році хлопчик став чемпіоном України з картингу.

Статок

Інформація про доходи коміка не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
06 липня 1980
Країна
Україна
Соцмережі