рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
03 березня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі
Єлизавета Юрушева

Єлизавета Юрушева: спадкоємиця мільярдера, яка наполегливо намагається довести, що її успіх - це не заслуга тата

Єлизавета Юрушева - спадкоємиця одного з найбагатших людей України - бізнесмена Леоніда Юрушева. У всіх своїх інтерв'ю вона розповідає, що  не належить до "золотої молоді". Вона ділиться спогадами про те, що дитинство у неї було звичайнісіньке, що років до сімнадцяти навіть не знала, що її тато мільйонер. Правда, з п'яти років вона проживала не в Україні, а в столиці Австрії, а вищу освіту отримала в Об'єднаному Королівстві. Єлизавета заявляє про патріотичність батька, проте він є громадянином не України, а Греції.

Біографія

Єлизавета Юрушева народилася 24 жовтня 1987 року. До п'яти років жила в Донецьку. На початку 1990-х її сім'я переїхала до Австрії. Тому Єлизавета отримала середню освіту в одній із віденських гімназій.

У Великобританії вона здобула журналістську освіту, вивчала літературу. Працювала в Німеччині на телебаченні, а також у редакції австрійського журналу Woman.

За порадою батька Єлизавета переключилася на готельний бізнес. Сертифікат готельєра вона отримала в Швейцарії. Юрушева, крім того, має ще й диплом економіста.

Сім'я

Батько бізнес-леді один із найбагатших і водночас один із найменш публічних значних бізнесменів України - Леонід Юрушев. Народився 1946 року в Донецьку. Етнічний грек.

Більше двадцяти років бізнесмен є  громадянином Греції, а живе у Відні. В Україні має бізнес у готельній (InterContinental Kiev) і девелоперській (компанія "Ярославів Вал") сферах, а також у машинобудуванні (Дніпропетровський вагоноремонтний завод).

Старша сестра - Анастасія. Освіту юриста вона отримала у Великобританії. Також має частку в сімейному бізнесі. Вона генеральний директор “Готель менеджмент”.

Їй також належать два дорогих київських готелі - “Інтерконтиненталь” і “Преслава”.

Одружена з Олександром Жолінським, який у “Готель менеджмент” займає посаду її заступника.

Перший чоловік Єлизавети Юрушевої - громадянин Австрії, Давид Конігсхофер, директор Української холдингової компанії "Sawmill".

У 2017 році Єлизавета Юрушева вдруге вийшла заміж. Другим чоловіком став телеведучий Олександр Скічко. Весілля проходило в Грузії. Олександр молодший від Єлизавети на чотири роки.

У Єлизавети двоє дітей. Син Данило народився в 2008 році, дочка Тата - в 2015.

Кар'єра

Працювати спадкоємиця мільярдера почала в чотирнадцять років. Перша її зарплата становила п'ятсот євро.

За словами самої Юрушевої, першою роботою була посада продавця в магазині.

Потім була робота у колл-центрі в “Міжнародних український авіалініях”. В інтерв'ю Юрушева розповідає, що в віденський офіс “МАУ” її взяли не за протекцією батька, а через приємний голос.

Приїхавши назад в Україну, за допомогою батька в Києві і Дніпрі Єлизавета відкрила магазини одягу “Manhattan”.

У 2012 році на київському Подолі було відкрито один із перших у столиці п'ятизіркових готелів - 12-поверховий Fairmont Grand Hotel Kyiv (входить до міжнародної мережі “FairmontHotels & Resorts”).

За підрахунками експертів, будівництво обійшлося Леоніду Юрушеву в 60 мільйонів доларів. Власницею Fairmont стала Єлизавета Юрушева.

У вересні 2016 року вона відкрила кондитерську-бібліотеку Sweet book, яка знаходиться на першому поверсі її готелю. Там знаходиться і Vogue Cafе.

На Подолі розташований бутік-готель “Рів'єра”, яким керує спадкоємиця мільярдера.

Не кинула Юрушева і журналістику. Вона керує інтернет-виданням 23-59.com.ua. Леонід Юрушев передав Єлизаветі в управління завод у Коростені (Житомирська область), який займається виробництвом ламінату та МДФ-покриттів.

Займається бізнес-леді і благодійністю. Вона створила фонд під назвою “Обираємо майбутнє разом”, який допомагає дітям з інтернатів отримати профорієнтацію, вступити до вищих навчальних закладів.

У 2017 році журнал “Harper's Bazaar” назвав Єлизавету однією з найстильніших жінок в Україні. А наступного року інше видання - “Фокус” - включило Юрушеву в список ста найвпливовіших українок.

Єлизавета Юрушева про сильних жінок

Бізнесвумен вважає, що сильна жінка - це, перш за все, та, яка любить свого чоловіка, вірить у нього і підтримує його.

На її думку, в особистому житті жінка повинна бути слабшою від свого чоловіка.

Єлизавета Юрушева про бізнес

Спадкоємиця мільярдера розповідає, що їй, як жінці, в цьому бізнесі доводиться нелегко.

До неї скептично ставляться, тому що вона дочка власника і на посаду топ-менеджера прийшла в молодому віці.

Спочатку їй, як багатьом донькам бізнесменів, хотілося займатися фешн-індустрією. Вона навіть пройшла у школу фешн-менеджменту в Нью-Йорку. Але через те, що це було далеко, батько заборонив їй навчатися там.

За словами Єлизавети, батько наполіг на тому, щоб вона почала займатися сімейним готельним бізнесом.

У своїй професійній кар'єрі, за словами Єлизавети Юрушевої, вона пережила дві серйозні кризи. Перша - в 2008 році, коли п'ятизіркові готелі взагалі втратили клієнтів. Друга - через сім років.

Підприємцям-початківцям бізнесвумен радить перед стартом уважно вивчити весь ринок і знайти свою нішу. Навіть те, що зараз здається незатребуваними, на думку Юрушевої, незабаром може принести значні доходи.

Важливо займатися тільки тим, що цікаво. Якщо процес створення та управління бізнесом не приносить задоволення, то шансів на успіх практично немає. Але водночас Єлизавета радить не закохуватись у свій бізнес.

Починати справу без команди означає приректи її на провал. Також не буде результату, якщо команда нещаслива в своїй роботі.

Молодим бізнесменам Єлизавета Юрушева радить не боятися діяти і не сумніватися в собі. Правильною бізнес-леді називає ту ідею, яка першою спала на думку. Якщо впав або зазнав поразки, не треба опускати руки

Жінкам, які хочуть займатися бізнесом, Єлизавета Юрушева радить вибирати тільки те, що подобається. Робите те, до чого лежить душа, і залишатись вірною собі. Важко прожити півстоліття, працюючи фінансистом, коли ти в душі художник. Треба зрозуміти, що конкретно робить вас щасливою, і відштовхуватись у бізнесі саме від цього. Необхідно залишатися вірною собі.

Єлизавета Юрушева про Україну після Майдану

Власниця фешенебельних готелів не очікувала поліпшення економічної ситуації після повалення президента Віктора Януковича. Вона зауважує, що не знає жодної країни, де відразу після революційних подій економіка почала б швидко зростати. Для стабілізації ситуації має минути час.

Юрушева наводить цифри втрат після початку збройного конфлікту на Сході України. Індустрія готельного бізнесу втратила більше третини клієнтів. 36% усіх клієнтів в українських готелях були громадянами Російської Федерації, а жителі західних країн все ще насторожено ставляться до України.

Крім того, їхні переживання за свою безпеку в країні посилились після початку війни. Подарунком небес готельєр називає проведення в 2017 році Євробачення і фіналу футбольної Ліги Чемпіонів у 2018 році. Загалом на ці заходи приїхало до Києва близько ста тисяч туристів. Це трохи поліпшило справи готелів.

Якщо раніше була велика кількість індивідуальних замовлень, то після Майдану ситуація змінилася. Тепер найголовнішими клієнтами стали політики. Крім того, підприємці, а слідом за ними і політики, стали розглядати готелі як арену для публічних заходів, таких як конференції, семінари.
Однак, незважаючи на кризу, Єлизавета Юрушева не має наміру переміщати свій бізнес в іншу країну. В Україні і в українцях вона бачить колосальний потенціал.

Єлизавета Юрушева про бізнес із батьком

Бізнес-леді звикла до прізвиська “мажор”, але вважає, що займатися підприємництвом з батьком-олігархом їй не легше, ніж іншим.

Будучи амбіційною людиною, їй доводиться постійно доводити батькові, що і вона чогось варта.

За її словами, бути спадкоємицею багатої людини значить терпіти величезний тиск як з боку суспільства, так і з боку батька.

Вона впевнена, що йому свого часу було простіше. Адже чим би він не займався, все-одно був би успішним. А коли ти дитина успішного бізнесмена, то будь-яке заняття батьком буде розглядатися як невдача.

Періодично їй хотілося припинити працювати на батька.

До того ж, бізнесвумен визнає, що її керівник на сто відсотків знає всі її недоліки і слабкості.

Ще одним негативним моментом у житті спадкоємця Єлизавета Юрушева називає той факт, що і вдома вона зустрічає свого керівника, який не дає забути про проблему.

Їй і вдома, щоб відповісти на питання батька, потрібно пам'ятати всі цифри. Отже,  вона і вдома не може залишити роботу.

Відео

Дата народження
03 березня 1986
Країна
Україна
Соц.мережі