Дата народження
30 вересня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
915

Євген Гашенко

Актор програм «Дизель Шоу», «На трьох», «DIZEL ранок». Талановитий актор Євген Гашенко завжди знайде хвилину для гумору. Євген не тільки досяг успіху в кар'єрі, в 2013 році одружився з Ольгою - дизайнером одягу, у молодого актора є маленький син.

Дата народження:
30.09.1981 р.
Рідне місто:
Миколаїв

Євген Гашенко стверджує, що гумор - це стиль його життя. Така догма яскраво відображається в біографії актора «Дизель Студіо».

Женя народився в простій родині. Коміком він був з самого народження. Ще в школі він розважав однолітків своїми пародіями та каламбурними переказами мультфільмів.

Здобувши середню освіту, Євген Гашенко вступив до Миколаївської філії Києво-Могилянської академії.

У студентські роки Женя приєднався до КВН. Хлопець виступав у складі команди «Дизель». Разом із цією командою Євген Гашенко перемагав на багатьох конкурсах гумору. З рештою «дизельників» артист взяв участь у низці московських проектів, в тому числі в популярному «Блабла шоу» (канал «РЕН-ТВ»).

У 2006-му році команда «Дизель» припинила своє існування. Це сталося після чергової перемоги. «Дизельникам» вдалося здобути кубок КВН президента України.
У 2008-му році Євген Гашенко став одним із авторів «Студії Квартал-95».

У 2015-му році разом з кількома екс-дизельниками Женя заснував гумористичний проект. Він отримав назву «Дизель Студіо». Компанія займається виробництвом гумористичного телевізійного контенту і концертних шоу-програм. Євген Гашенко став одним із акторів проекту. У скетч-шоу «На трьох» та інших програмах «Дизель Студіо» він грає ботанів, офісний планктон, упоротих правоохоронців і митників.

Діяльність у «Дизель Студіо» Євген Гашенко поєднує з роботою в кінематографі.
Як кіноактор він дебютував у 2007-му році. Тоді Євген Гашенко знявся у військовому бойовику «Сильніше за вогонь». Ця стрічка була міні-серіалом російсько-українського виробництва.

У 2010-му році Євген Гашенко з'явився в українському телефільмі «Як козаки ...». Ця стрічка була виконана в жанрі музичної комедії.

У 2018-му році «дизельник» озвучив одного з упоротих чернігівських витязів у фентезійному мультфільмі українського виробництва «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила».

У тому ж році він знявся в комедійному серіалі «Папаньки» (канал «ICTV»).
Варто зазначити, що з 2007-го року Євген Гашенко займається озвученням корпоративних фільмів власного виробництва.

Особисте життя

Євген Гашенко одружений. Його дружину звуть Ольга, вона є дизайнером. У 2016-му році у подружжя з'явився син. Батьки назвали його Іваном.
У сім'ї також живе собака-посміхака на ім'я Платон.

Статок

Інформації про доходи немає у відкритих джерелах.

Дата народження
30 вересня 1981
Країна
Україна
Соцмережі