рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
06 вересня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі

Євген Гудзь

Вокаліст і засновник американського гурту Gogol Bordello, актор і діджей, українець за походженням. Гудзь розпочав свою музичну кар'єру в Україні разом з групою "Уксусник". Пізніше переїхав до США.

Дата народження:
06.09.1972 р.
Рідне місто:
Боярка (Київська область)

Євген Гудзь - псевдонім артиста. Його справжнє ім'я - Євген Олександрович Ніколаєв-Симонов. Гудзь - прізвище матері. У родовому дереві Жені присутні серви - циганська народність, яка запозичила слов'янські традиції.

Євген Гудзь ріс незвичайним радянським хлопчиком. Його батько був із числа довговолосих рок-музикантів, яких не визнавало російське комуністичне суспільство. Син був весь у батька. Коли вчителі викликали в школу батька, щоб поскаржитися на довге волосся Жені, перед ними постав чоловік зі ще більш дикою, як для совків, зачіскою.

Дитинство і юність Жені минули в Києві. Сім'я жила на околиці Оболоні. Незабаром Євген Гудзь приєднався до київського рок-клубу.

Ще з дитинства Женя був долучений до важкої музики. Пізніше він самостійно освоїв гру на різних інструментах, в тому числі на ударній установці. Розкрити свій творчий потенціал йому допомогло проста, але знакова подія. Коли хлопчикові було 13 років, Женя відвідав концерт рок-групи «Звуки Му». Отримані враження спонукали його до створення власної рок-групи. Так з'явився колектив «Уксусник».

Після трагедії на Чорнобильській АЕС сім'я переїхала на Закарпаття. Женя з батьками почав обживатися в місті Свалява. Через деякий час Євген Гудзь перебрався в Луганську область. Можливо, в жилах музиканта заграла циганська кров. Він почав кочувати по Європі.

Євген Гудзь отримав статус біженця. Так він переїхав до Польщі, а потім до Угорщини, Австрії та Італії. У 1990-му році він перебрався в США, де прожив 12 років. Потім Євген Гудзь осів в Бразилії, куди привела його любов.

Поселившись в американському Вермонті, він створив рок-групи «The Fags» і «Flying Fuck». У 1997-му році Євген Гудзь переїхав у Нью-Йорк. Там він заснував колектив «Hutz and the Bela Bartoks», який пізніше був перейменований у «Gogol Bordello».

Свій дебютний концерт група «Gogol Bordello» відіграла в клубі «Pizdets».
У 1999-му році колектив видав свій перший альбом. Платівка отримала назву «Voi-La Intruder».

У 2004-му році Євген Гудзь дебютував у кіно. Тоді він отримав роль у картині «Kill Your Idols». Потім він знявся в низці документальних та художніх фільмів. Євген Гудзь також є автором саундтреків низки кінострічок.

З фільмографії Євгена варто виділити картину «І все освітилося», в якій він зіграв головну роль. Після релізу картини в кар'єрі музиканта настав значний підйом.
У 2008-му році він знявся у фільмі «Бруд та мудрість», режисером якого стала поп-діва Мадонна.

Колектив «Gogol Bordello» часто гастролює по Україні, хоча на Заході користується значно більшою популярністю.

Євген Гудзь став натхненником не лише багатьох музикантів і кіношників, але також фешн-дизайнерів.

Особисте життя

Про своє особисте Життя Євген не розповідає журналістам. З чуток, у нього був роман з Мадонною.

Скандали

Орен Каплан, колишній гітарист групи «Gogol Bordello», звинувачував Євгена Гудзя в незаконному привласненні грошей колективу. За його словами, вокаліст вів непрозору фінансову діяльність. Збиток, який понесли музиканти, Орен оцінив приблизно в один мільйон USD.

Статок

За деякими даними річний дохід Євгена Гудзя становить 129 тис. USD.

Дата народження
06 вересня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі