Дата народження
27 липня 1987
Країна
Україна
Соц.мережі
283
Євген Хачеріді

Євген Хачеріді - український футболіст, центральний захисник національної збірної України та грецького «ПАОКа». Зі сторони батька має грецькі корені, мати - українка. Грав також за київське “Динамо”. 

Біографія

Євген Хачеріді - знаменитий український футбольний захисник. Народився в 1987 році в Мелітополі. Має грецькі і українські корені. Починає займатися футболом у віці 9 років. Одночасно зі спортивною кар'єрою зумів здобути вищу освіту. Євген Хачеріді закінчив педагогічний університет у Мелітополі, має диплом за спеціальністю «Фізкультура».

Кар'єра

Починає футбольну кар'єру в складі мелітопольського клубу «Олком». У 2006 році Євген Хачеріді починає виступати за клуб «Волинь». У 2008 році молодий футболіст переходить в один із кращих клубів країни - «Динамо». Був гравцем київського клубу аж до 2018 року. На сьогодні Євген Хачеріді гравець грецької команди «ПАОК».

Євген Хачеріді - один із основних гравців збірної України з футболу. Дебютував за команду в 2009 році. Провів 51 матч і забив три голи.

Досягнення

У складі київського «Динамо» Євген Хачеріді багаторазово ставав чемпіоном України, а також володарем Кубка і Суперкубка України.

Чутки і скандали

Великий скандал за участю Євгена Хачеріді стався в 2018 році після його переходу в грецький клуб «ПАОК». Так, під час матчу з московським «Спартаком» футболіст показав фанатам російського клубу на трибунах щитки з українським прапором. Вболівальники «Спартака» обурилися таким діям Хачеріді і ледь не влаштували масові заворушення. Дії українця на футбольному матчі в Москві широко обговорювалося в ЗМІ та соціальних мережах.

Статки  і джерела доходів

Євген Хачеріді - один із найбільш високооплачуваних футболістів України. Його зарплата в складі київського «Динамо» становила не менше 1 мільйона доларів. Зараз  у Греції футболіст отримує гонорари, що наближаються до позначки 1,5 мільйона доларів.

Особисте життя і сім'я

Євген Хачеріді перебуває у шлюбі з Вікторією Хачеріді. Подружжя виховує доньок Єву і Даніель.

Фото і відео


Дата народження
27 липня 1987
Країна
Україна
Соц.мережі