Дата народження
10 березня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Хмара

Український композитор, піаніст — віртуоз, володар Голлівудської премії імпровізаторів. 

Дата народження: 10.03.1988 р.

Рідне місто: Київ

Майбутній піаніст-віртуоз народився в родині вчительки та залізничника. Із дитинства Євген Хмара любив дивитися на небо і грати на піаніно. Точніше кажучи, хлопчик цікавився авіацією і астрономією. Крім того, він займався карате. Це захоплення принесло хлопцеві коричневий пояс.

Хобі та основне навчання Євген Хмара поєднував із заняттями в музичній школі.

Вищу освіту він здобув в Українській академії бізнесу й підприємництва.

У 2004-му році хлопець почав заробляти музикою. Свій перший гонорар він отримав за створення музичного оформлення для меблевого салону «Декор Сервіс».

У 2010-му році Євген Хмара почав створювати аранжування для зірок українського шоу-бізнесу.

У 2012-му році Женя взяв участь у телешоу «Україна має талант!». Цей проект приніс хлопцю популярність. Йому вдалося стати фіналістом шоу.

У тому ж році Женю запросили як акомпаніатора на проект «Х-фактор».

У 2013-му році вийшов дебютний альбом Хмари. Платівка отримала назву «Казка».

Артист виступає з багатьма зірками європейської сцени. Зокрема, він акомпанував таким знаменитостям, як Дідьє Маруані, групі «Space», Олегу Скрипці та співачці Валерії.

Піаніст активно співпрацює з багатьма компаніями, бере участь у соціальних і благодійних проектах.

Особисте життя

Ще в шкільні роки Женя познайомився з Дариною Ковтун. Дівчина займалася вокалом і мріяла стати співачкою. Пізніше вона виступила на шоу «Х-фактор», де Євген Хмара працював концертмейстером.

У 2016-му році Женя і Даша почали зустрічатися. Як пізніше розповів піаніст, вони нарешті зрозуміли, наскільки близькі один одному. Незабаром закохані одружилися. Весілля було вкрай скромним, без урочистостей. Молодята відзначили подію у вузькому колі родичів.

У 2017-му році у музичній сім'ї народився син. Хлопчика назвали Миколою.

Скандали

У 2016-му році знаменитий піаніст-віртуоз, який збирає аншлаги на великих концертних майданчиках, був помічений за дивним... Євген Хмара грав на Паризькому вокзалі.

Як з'ясувалося, піаніст відправився до французької столиці, щоб зіграти в посольстві України. Крім того, йому треба було зустрітися з Дідьє Маруані. Всі ці події не змогли відволікти Євгена від улюбленого заняття – катання на швидкісному поїзді. Опинившись на вокзалі, музикант помітив піаніно, доступне для всіх охочих. Хмара не стримався і зіграв на ньому Гімн України. Цей незвичайний випадок був знятий на відео, яке незабаром опинилося на YouTube.

Статок

Доходи піаніста поки не підраховані журналістами.

Дата народження
10 березня 1988
Країна
Україна
Соцмережі