Дата народження
07 квітня 1983
Країна
Україна
Соцмережі
407

Євген Кошовий

Євген Кошовий: «лисий» з «Кварталу», який стане новим «головним» шоуменом країни

Євген Кошовий - популярний український комедійний актор, ведучий та шоумен. Відомий мільйонам глядачам своєю участю в шоу «Вечірній квартал», ролями у кіно і серіалах. Десятиліттями залишався учасником «номер два» після лідера «Кварталу» Володимира Зеленського. Сьогодні Кошовий повинен стати новим головним обличчям проекту і «тягнути» шоу на собі після виходу колишнього лідера на президентську посаду.

Біографія

Образ і фірмова лисина Євгена Кошового знайома мільйонам глядачів зі всієї України і країн ближнього зарубіжжя.

Актор і ведучий заробив визнання своєю незвичайною зовнішністю, комедійним талантом і працездатністю.

Сьогодні Євген Вікторович Кошовий став новою головною зіркою популярного комедійного шоу країни - «Вечірній Квартал». Один з головних «шоуменів» країни, друг і соратник шостого Президента України.

Євген Кошовий народився 7 квітня 1983 року у смт. Кошарівка.

Сім'я

Майбутній зоряний актор, як і інші його колеги по «Кварталу», родом з простої сім'ї. Його батьком є ​​казаняр, який працював в невеликому селищі в Харківській області, а мати Надія Іванівна все життя пропрацювала вихователькою в дитячому садку.

Євген Кошовий також має старшого брата Дмитра. Родич шоумена веде простий спосіб життя і працює електриком.

Сім'я Кошових переїхала в Луганську область в 1989 році. Батько знайшов роботу в Алчевську, а з першої зарплати на новому місці навіть «потішив» сім'ю рідкісним в той час кольоровим телевізором.

Євген Кошовий, «Квартал» для якого став прекрасним «трампліном» в житті, з дитинства демонстрував творчі здібності. Мріяв стати співаком і навчався в музичній школі по класу саксофона. Активно грав в шкільних театральних постановках.

На даний момент Кошовий перебуває у шлюбі з Ксенією Кошовою - колишньою танцівницею балету «Фрідом». Весілля пара зіграла в 2007 році в компанії численних зіркових гостей: учасників «Кварталу», чемпіонки Яни Клочкової, ведучого Юрія Горбунова, танцюриста Влада Ями, шоумена Сергія Сивохо і багатьох інших.

Подружжя Кошових виховує двох дочок: Варвару і Серафиму. Старша дочка Євгенія вже прославилася участю в шоу «Розсміши коміка» і «Голос.Діти». Мріє побудувати кар'єру в шоу-бізнесі.

Основний час Євген Кошовий присвячує роботі. В якості хобі називає комп'ютерні ігри.

Освіта

«Лисий» з «Кварталу» єдиний з учасників мега-популярного проекту, хто має акторську освіту.

У 2000 році Євген Кошовий, біографія якого цікавить мільйони шанувальників його творчості, вступив на акторський факультет Луганського коледжу культури. Майбутня зірка вчилася майстерності у народного артиста України Михайла Голубовича.

У 2010 році, будучи вже відомим актором, Кошовий в компанії інших зірок «Кварталу» вступає на режисерський факультет Луганського інституту культури і мистецтв. Є професійним постановником.

Досягнення

Євген Кошовий - один з найпопулярніших українських акторів. Знаменитий ведучий і шоумен. Зірка декількох десятків найпопулярніших проектів в кіно і на ТБ. Згідно з  численних чуток, Кошовий стане новим фронтменом шоу «Вечірній квартал» і новим ведучим «Ліги сміху».

Кар'єра і бізнес

Акторську кар'єру Євген Кошовий почав на першому курсі ВНЗ. Молодий комік приєднується до студентської команди КВН «Кого покликати?». У період з 2001 по 2005 роки Кошовий грає в луганській команді «Ва-банк», яка успішно бере участь у Вищій Українській Лізі КВК.

В ході підготовки одного з КВН-нівських номерів, Кошовий поголився наголо, однак пізніше волосся не росло, а  лисина - стала «фішкою» актора.

У 2001 році під час Сочинського фестивалю КВК Євген Кошовий, Фейсбук якого став агітаційним майданчиком для його соратника Володимира Зеленського, знайомиться з учасниками команди «95 квартал».

У 2004 - 2005 роках актор вперше знімається на ТВ, поза рамками КВК. Бере участь в проектах «Кварталу» і шоу «Форт Боярд». Тоді ж стає учасником проекту «Вечірній Квартал».

З 2005 року по даний момент Євген Кошовий є незмінним учасником шоу «Вечірній квартал». За роки роботи на проекті взяв участь в тисячах номерів і скетчів на всілякі теми.

Крім роботи актором в «Кварталі», Кошовий бере активну участь в інших телевізійних і кінопроектах. Був ведучим програми «Україно, вставай», членом журі шоу «Розсміши, коміка».

Євген Кошовий, діти якого також активно знімаються на ТБ, знімався в проектах: «Пороблено в Україні», «Танці з зірками», «Чисто ньюз», «Вечірній Київ», «Неділя з Кварталом», «Вишка», «Хто зверху», «Мульти Барбара», «Дует із зіркою», «Ліга сміху» і багатьох інших.

Зірка серіалів «Міліцейська академія», «Стріляй, негайно», «Слуга народу» і багатьох інших. Знімався у фільмах «Любов у великому місті», «Службовий роман. Наш час»,«8 перших побачень»,«Ржевський проти Наполеона»,«Я, ти, він, вона».

Євген Кошовий не розкриває інформації про свої доходи, проте експерти впевнені, що за роки кар'єри він зумів стати доларовим мільйонером. Актор разом з іншими колегами по «Кварталу» живе в елітному особняку під Києвом, вартість якого оцінюється в кілька сотень тисяч євро.

Компромат і чутки / новини

Євген Кошовий не є скандальною зіркою, проте в останні місяці став фігурантом безлічі резонансних тем, пов'язаних з президентською компанією і перемогою Володимира Зеленського.

Актор має репутацію закритої людини і не приховує того, що схильний до депресії.

У 2019 фанатів коміка шокувала новина про те, що він мав проблеми з важкими наркотиками. Євген Кошовий зізнався в тому, що будучи юнаком в Луганську, міг стати ін'єкційним наркоманом. За його словами, заборонені речовини погубили багатьох його знайомих і друзів. Кошовий впевнений, що якби не КВН і Зеленський, то він також би «погано закінчив».

Відзначимо, що визнання Євгена викликали скепсис у багатьох користувачів Мережі, які прийняли його слова за агітацію за тодішнього кандидата в президенти Зеленського.

Кошовий став об'єктом критики в ході президентської кампанії свого соратника Володимира Олександровича Зеленського. Так, актор прийшов на дебати на НСК «Олімпійський» в толстовці з нецензурним написом. Витівка шоумена викликала масу негативу в Мережі і була названа «насмішкою» над політикою і не повагою до кандидатів і електорату.

Кошовий також публічно критикував свого колишнього колегу по «Кварталу» Дениса Манжосова. Так, актор повинен був дати прес-конференцію в Києві і поділиться якоюсь скандальною інформацією про Володимира Зеленського. Однак, зірка втекла від журналістів з невідомих причин, так і нічого не розповівши.

Вчинок Манжосова викликав негатив у Кошового, який звинуватив його в продажності і не доброчесності.

Кошовий став новим обличчям проектів «Студії Квартал» - «Ліги сміху» і «Вечірнього кварталу». Актор зайняв місце шостого президента України в розважальному шоу, а також перетворився в фронтмена акторського колективу «Вечірнього кварталу».

Після перемоги лідера «Кварталу» на президентських виборах, в Інтернеті почали спекулювати на тему долі його колег по проекту. Так, в Мережі фігурувала інформація про те, що Євген Кошовий піде в політику слідом за Зеленським.

Кошовий ревно захищає шостого президента України і після його перемоги. Зокрема, він вступив у перепалку з Іриною Геращенко - заступником голови Верховної Ради і соратницею президента Порошенко.

Політик розкритикувала Зеленського за його поїздку на відпочинок до Туреччини, після чого Кошовий заявив, що попередній «гарант» дозволяв собі дорожчий відпочинок в екзотичних місцях.

Деякі фанати Кварталу і президента Зеленського звинуватили Кошового в зраді Володимира Олександровича. Причиною негативну зі сторони шанувальників «ЗЕ» стало визнання Євгена в тому, що він не буде «щадити» колишнього колегу в своїх номерах і має намір жартувати над новим президентом і робити на нього пародії.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=HiYo36i2f1U

https://www.youtube.com/watch?v=XO2HQFmjw_U

https://www.youtube.com/watch?v=BrzHesVZTiY

Дата народження
07 квітня 1983
Країна
Україна
Соцмережі