рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
07 квітня 1983
Країна
Україна
Соц.мережі

Актор, комік, шоумен, телеведучий, сценарист

Дата народження: 07.04.1983 р.

Рідне місто: селище Ківшарівка (Харківська область)

Батько казаняр, мати вихователька, старший син Дмитро і молодший - Женя в 1989-му році переїхали в Алчевськ (Луганська область).

З ранніх років Женя відчував пристрасть до творчості. У дитинстві він мріяв стати співаком, але, на щастя, цього не сталося. Тяга до музики реалізовувалася в музичній школі. Там Євген Кошовий освоював гру на саксофоні. Він також брав активну участь у шкільній самодіяльності.

У 2000-му році, закінчивши середню освіту, Євген вступив до Луганського коледжу культури на акторський факультет. На першому курсі Євген Кошовий вступає в команду «Кого покликати?», яка грає в КВК. Через рік він перейшов в команду «Ва-Банк '». Команда разом з Євгеном потрапляє у вищу лігу.

Варто відзначити, що саме гумор позбавив Женю шевелюри. У 2001-му році, щоб зобразити Олександра Розенбаума і Вітаса, акторові довелося поголити голову. Як він стверджує, після цього волосся так і не відросло. В той же лисий, дуже новий і смішний період Євген Кошовий знайомиться з командою «95-й квартал». У 2004-му році команда «Ва-Банкъ» починає співпрацювати зі студією «Квартал 95». В кінці того ж року Володимир Зеленський запропонував Євгену примкнути до його студії. Так Женя став постійним і одним із найсмішніших акторів шоу «Вечірній квартал».

Після цього Євген Кошовий запрошувався до ведення телешоу, кінозйомок і участі в різних телепрограмах.

Особисте життя

У листопаді 2005-го року Євген проводив дозвілля в нічному клубі «Арена». Саме там він познайомився зі своєю майбутньою дружиною Ксенією, артисткою балету «Фрідом».

7-го липня 2007-го року закохані зіграли весілля. На святкуванні були присутні зірки українського та російського шоу-бізнесу.

Як стверджує Євген, йому дуже пощастило з тещою, яка стала для нього найкращим другом.

15-го січня 2008-го року на світ з'явилася дочка Варвара.

10-го вересня 2014-го року сім'я поповнилася ще однією донькою - Серафімою.

Скандали

У 2018-му році в ефірі «Вечірнього кварталу» вийшла мініатюра, яка викликала обурення деяких українців. За її сценарієм житель міста Козлятин, якого зіграв Євген Кошовий, забарикадувався в номері турецького готелю, щоб не повертатися додому. Ця мініатюра образила Євгена, жителя містечка Козятин (Вінницька область). В електронній книзі скарг України чоловік поскаржився, що студія «Квартал 95» посміялася над жителями Козятина і продемонструвала особливу ненависть до цього містечка.

Статок

За даними ЗМІ, у 2013-му році гонорар Євгена за виступ на новорічному корпоративі становить 20 тис. USD.

Дата народження
07 квітня 1983
Країна
Україна
Соц.мережі