Дата народження
20 травня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Кот

Танцюрист, постановник, телеведучий

Дата народження: 20.05.1988 р.

Рідне місто: Херсон

Заняття танцями Євген Кот почав, коли йому виповнилося 13 років. Опановувати хореографію він став в Ліцеї мистецтв. Потім він вступив до Київського естрадно-циркового коледжу. На другому курсі він вже почав прокладати свій кар'єрний шлях. Тоді Євген Кот почав співпрацювати з балетом «JB». У той період він знявся в кліпах таких зірок, як Ані Лорак, Наталя Корольова, Марго і багатьох інших.

Будучи на четвертому курсі, Євген Кот разом з балетом відправився в турне Німеччиною. Повернувшись додому, танцюрист почав співпрацювати з Тіною Кароль.

Незабаром до нього стало надходити безліч різних пропозицій з України та зарубіжжя. Женя вважав за краще залишитися на батьківщині, щоб повністю самореалізуватися, не перериваючи кар'єрний ріст.

Значний зліт його популярності настав після участі в телешоу «Танцюють всі!». Після закінчення сезону Євген Кот брав участь у всеукраїнському турі «Танцюють всі!». Як він пізніше згадував, тоді збулася його мрія. Євген виступив з сольним номером.

Після цього Євген Кот став працювати над постановками танцювальних номерів, а також перформансів оригінального жанру.

Як постановник він дебютував на проекті «Україна має талант!».

Потім Євгену Коту дісталася одна з головних ролей в 3D- шоу «Барон Мюнхгаузен». Воно стало першим в Україні танцювальним проектом такого жанру. Постановка супроводжувалася аншлагами.

Практично відразу після гастролей Женю запросили до творчого складу проектів «Х-фактор» і «Україна має талант!». Пізніше Євген Кот розповідав, що всі ці події допомогли йому відчути себе справжнім артистом.

У 2012-му році Женя знову взяв участь в шоу «Танцюють всі!». Його партнеркою в цьому проекті стала Маріам Туркменбаєва.

У вільний час Євген Кот любить рибалити.

Особисте життя

У 2008-му році Євген Кот познайомився з танцівницею Маріам Туркменбаєвою. Між колегами виникла тепла симпатія.

У 2012-му році після першого ефіру шоу «Танцюють всі!» між партнерами по танцям Женею і Маріам спалахнуло кохання. Пара старалася приховувати стосунки, але її видала ведуча шоу Лілія Ребрик.

Все ж роман творчої пари не тривав довго.

Статок

Євген Кот не озвучує розмір своїх річних прибутків. Їх обсяг пов'язаний з кількістю і масштабом проектів, в яких бере участь танцюрист. Інформація про його доходи також відсутня у відкритих джерелах.

Дата народження
20 травня 1988
Країна
Україна
Соцмережі