Дата народження
04 листопада 1982
Країна
Білорусь
Соцмережі

Євген Литвинкович

Білоруський автор і виконавець. Також популярний в Україні. Супер- фіналіст шоу «Україна має талант 4" в 2012 році і супер-фіналіст шоу «Х-фактор 3» на початку 2013 року.

Дата народження:
04.11.1982 р.
Рідне місто: 
Жодино (Білорусь)

Євген Литвінкович народився в простій родині. Його батько був шевцем, мати – фотографом. Батько Жені пішов з життя досить рано. Виховувати хлопчика його матері допомагала рідна сестра. Смерть тата ускладнила матеріальне становище сім'ї.

У 7 років Євген Литвинкович вступив до школи з музично-хореографічним ухилом. Коли йому виповнилося 10 років, він почав навчання в художній школі, яку закінчив з відзнакою. Осягаючи творчість, хлопчик також займався бойовими мистецтвами, зокрема самбо і дзюдо. У результаті Євген Литвинкович став майстром спорту з самбо.

Незважаючи на насичений заняттями графік, хлопець знаходив час для участі в КВН.
Закінчивши 9 класів, Євген Литвинкович вступив до художньо-реставраційного училища. Довго вчитися в ньому хлопцеві не довелося. Незабаром Женя кинув училище і зайнявся підприємництвом. Він мріяв забезпечити себе і матір гідним життям, тому скористався першою підходящою можливістю.

Свій бізнес він почав із продажу окулярів і рукавичок на місцевому ринку. Цю діяльність він поєднував із роботою звукорежисера в будинку культури «Ровесник». Збивши невеликий капітал, Євген Литвинкович відкрив дискотеку під відкритим небом, яка отримала назву «Клітка». Потім він зайнявся нічним клубом «Екстра» і рестораном «Рай». Пізніше хлопець відкрив невеличке кафе «У Жеки».
У 2007-му році Євген Литвинкович взяв участь у музичному фестивалі «Жодзінская Вясна». Йому вдалося виграти Гран-прі і кольоровий телевізор «Горизонт».
У 2009-му році він спробував свої сили на конкурсі вокалістів президентського оркестру. Йому вдалося вийти у фінал, але здобути перемогу молодий співак не зміг.

У цей же період Євген Литвинкович почав активно виступати на різних музичних заходах. Він також став брати участь у багатьох вокальних конкурсах Білорусі та Росії.

У 2012-му році білоруський співак потрапив у проект «Україна має талант!».
У тому ж році Євген Литвинкович «засвітився» у вокальному талант-шоу «Х-фактор». Після цього проекту співак став підопічним продюсерського центру «СТБ».
У 2013-му році Євген випустив свій перший авторський трек «Знаки зодиака». У травні того ж року відбувся реліз однойменного дебютного альбому. Тоді ж артист дав перший сольний концерт на сцені Київської консерваторії. Незабаром відбулися гастролі по Україні.

У 2014-му році Євген Литвинкович достроково розірвав контракт з «СТБ». Це стало початком самостійної кар'єри співака.

У 2015-му році артист взяв участь в концертному проекті «Notre Dame de Paris».
Євген Литвинкович активно бере участь в музичних подіях Білорусі та України. Його основна діяльність проходить в Україні. Артист продовжує записувати пісні і виконувати їх в концертних турах.

Особисте життя

Євген Литвинкович не ділиться фактами про особисте життя. Відомо, що у співака було кілька романів.

Однією з його пасій була білоруська співачка Юлія Яглейко. У 2013-му році пара розлучилася.

У 2017-му році Євгенія Литвинковича стали частіше помічати в компанії зі співачкою Марією Житніковою.

Скандали

Оскільки Євген Литвинкович намагається тримати в таємниці своє особисте життя, про нього ходить багато пліток. У пресі з'являлися публікації про нетрадиційну сексуальну орієнтацію співака. Деякі джерела знаходили докази того, що артист є жінкою.

У 2013-му році в пресі з'явилися повідомлення про те, що продюсер Ігор Кондратюк купив Литвинковичу перемогу на шоу «Х-фактор».

Статок

Доходи співака не підраховані журналістами.

Дата народження
04 листопада 1982
Країна
Білорусь
Соцмережі