Дата народження
19 травня 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Мільковський

Співак, музикант, автор пісень

Дата народження: 19.05.1991 р.

Рідне місто: Покровськ (Донецька область)

Женя Мільковський - лідер популярної молодіжної групи «Нервы».

Любов до музики він успадкував від матері - піаністки та викладача в музичній школі. Зрозуміло, ще з ранніх років хлопець освоїв гру на фортепіано і почав складати пісні. У 9 років він увійшов до складу хору харківської музичної школи.

Коли Жені виповнилося 14 років, він зацікавився грою на гітарі. Бажаний музичний інструмент він отримав на день народження в подарунок від дядька. Пізніше Женя Мільковський розповів, що завдяки гітарі писати музику йому стало простіше і зручніше.

Крім мистецтва, хлопець захоплювався скейтбордінгом і паркуром.

Коли Женя Мільковський навчався в 11-му класі, він уже планував пов'язати своє майбутнє зі сценою. Якраз тоді проходив кастинг на талант-шоу «Фабрика зірок». Хлопець спробував свою удачу і успішно пройшов відбір. Правда, довго світитися на «Фабриці» йому не довелося. Юнак вирішив піти з проекту. Як він зізнався пізніше, причиною стали закадрові інтриги.

Після завершення школи Женя Мільковський вступив на режисерський факультет в КНУ культури та мистецтв.

У 2009-му році хлопець зробив великий крок назустріч музичній кар'єрі. Він представив слухачам дві свої пісні - «Да или» і «Станция Туман». Ці треки принесли Жені популярність. Трохи пізніше Євген випустив кліпи на обидві композиції. До речі, ідею сюжету кліпу на трек «Станция Туман» хлопцю підказала його приятелька Лера Козлова, колишня учасниця групи «Ранетки». Згодом вона стала ідейним натхненником Жені.

У тому ж році хлопець почав співпрацювати з групами «Marselle» і «Карати». Незабаром відбувся реліз ще однієї композиції Жені Мільковського - пісні «Лица», на яку також був знятий кліп. За цією прем'єрою відбувся вихід дебютного альбому «В моей комнате». Череда успішних подій спонукала хлопця відійти від сольної творчості та заснувати власний музичний колектив. Група отримала назву «Нервы».

У 2011-му році популярний музикант виступив  режисером кліпу «Радиоволна». Пізніше він створив ще кілька музичних відео до синглів «Нервів».

Через рік група «Нервы» досягла великої популярності. Колектив почав вести активну гастрольну діяльність. Випущений тоді трек «Ворони» став першим великим хітом групи.

До 2014-го року групу «Нервы» продюсувала агенція «Kruzheva Music». Коли термін контракту закінчився, музичний колектив розпався. Женя Мільковський почав сольну кар'єру. Але через півроку «Нервы» продовжили свою діяльність. Просуванням групи зайнявся російський репер Баста. Колектив співпрацював з його лейблом до 2017-го року.

Женя Мільковський є єдиним незмінним учасником «Нервов», решта музикантів часто змінювалися.

Крім музики та режисури, Женя відчув свій талант в журналістиці. Хлопець створив інтернет-шоу «Станция Туман». Його гостями стали екс-учасники «Фабрики зірок», які розкрили всі інтриги закадрового життя проекту. Популярність програми принесла Жені Мільковському роботу на радіохвилі «Love Radio».

Особисте життя

Артист вважає за краще тримати в таємниці своє особисте життя. Раніше він повідомляв пресі, що не готовий до створення своєї сім'ї. Але в 2018-му році ситуація змінилася.

13-го березня, під час виступу «Нервов» в Іваново, Женя зробив пропозицію своїй дівчині прямо зі сцени. Його обраницею стала співачка Діана Іваницька, фіналістка шоу «Хочу в ВИА Гру». Після виконання треку «Я тебе кохаю» Женя покликав Діану на сцену. Співак попросив дівчину приміряти його шапку. Як виявилося, в ній була захована коробочка з кільцем. Те, що відбулося стало великою несподіванкою для Діани. Дівчина прийняла пропозицію Жені.

Незабаром пара розписалася. Через напруженість робочих графіків співаки поки не провели урочисту весільну церемонію. Молодята не виключають, що здійснять її в подальшому.

Скандали

У 2013-му році в мережі з'явилися фотографії Жені з жахливими слідами побоїв на обличчі. Після було опубліковано відео, на якому група невідомих б'є артиста.

У 2015-му році з'явилася інформація про викрадення вокаліста групи «Нервы» Жені Мільковського. З чуток, після концерту в Москві кілька людей заштовхали артиста в автомобіль, який зник у невідомому напрямку. Музикант спростував ці чутки. Артиста дійсно заштовхали в машину після концерту, але цими невідомими виявилися співробітники поліції. Вони запросили Женю в відділення для дачі показань свідків.

Статок

Інформація про прибутки артиста відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
19 травня 1991
Країна
Україна
Соцмережі