Дата народження
04 травня 1977
Країна
Росія
Соцмережі

Євген Нікішин

Російський та український чемпіон Вищої ліги КВН, актор, теле- і радіоведучий. Учасник проектів «Дизель Студіо» (скетч-ком «На трьох», концертне шоу «Дизель Шоу»).

Дата народження:
04.05.1977 р.
Рідне місто:
Магнітогорськ (Росія)

Після школи Євген Нікішин вступив до Магнітогорського державного університету. Там хлопець осягав педагогіку. Паралельно з основним навчанням Женя займався футболом. У результаті він став футбольним суддею I категорії. Пізніше Нікішин захопився грою в КВК. Він активно виступав у складі команди «Уездный город». У ній він познайомився з Сергієм Писаренком, який став постійним творчим партнером Євгенія.

Як згадує Нікішин, він довго не міг придумати свій образ для виступів у КВК. Він часто пустував, зображуючи із себе тупуватого ботаніка. Власне, цей образ визнали вдалим і закріпили за Євгеном. Він став з'являтися на сцені в коротких штанах, рогових окулярах і з компасом на руці замість годинника.

Нікішин активно брав участь у телешоу. У 2005-му році він знявся в епізодичній ролі фільму «Херувим». Пізніше він з'явився в кліпі репера Серьоги на пісню «Чікі».
Пізніше Євген Нікішин разом із Сергієм Писаренком почав вести російські та українські телепрограми.

У 2015-му році він озвучив Короля Диких Гір в картині «Страшні казки».

У 2018-му році Євген Нікішин та Сергій Писаренко приєдналися до акторського складу «Дизель-шоу».

Особисте життя

Євген Нікішин одружений. Ім'я його дружини — Тетяна. Дружина працює економістом. За словами Євгена, він одружився з розрахунку. На відміну від дружини, він не вміє рахувати.

З Тетяною артист познайомився, коли їм обом було 13 років. Вона була єдиною подружкою Жені. Вони жили один навпроти одного і часто проводили час разом. Через 10 років Таня і Женя одружилися.

У подружжя двоє дітей: дочка Аріна та син Всеволод.

Сім'я проживає в Києві.

Скандали

У 2016-му році в Мережі з'явилася інформація, що Євген Нікішин разом з Сергієм Писаренком виступали в окупованому Криму. Це підтвердив фотознімок, на якому зображений гумористичний дует на тлі афіші фестивалю «Море гумору». Подія проходила на півострові.

Це викликало хвилю громадського обурення. Зокрема, активісти організації «Відсіч» закликали до зриву концертів в Україні.

Однак артистам вдалося довести, що опублікований знімок — не більше, ніж підробка.

Статок

Як повідомляє Євген Нікішин, він заробляє на життя виключно жартами. Проте інформація про його доходи не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\1-5\1.04\Евгений Никишин.jpg


Дата народження
04 травня 1977
Країна
Росія
Соцмережі