Дата народження
29 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі
1039

Євген Шахов

Євген Шахов -  український футболіст, півзахисник збірної України та грецького «ПАОКа». Грав також за “Дніпро”. Син футболіста та тренера «Дніпра» Євгена Шахова-старшого. 

Біографія

Євген Шахов - знаменитий український футбольний півзахисник. Народився в 1990 році в Дніпропетровську в родині відомого футболіста. Починає займатися спортом у складі дитячо-юнацької команди «Євробіс».

Кар'єра

Євген Шахов дебютує в прем'єр-лізі українського футболу в 16 років. Грає за команду «Дніпро». В період 2010 і 2012 років на правах оренди грає за київський «Арсенал».

У 2016 році Євген Шахов починає кар'єру в європейських лігах і переходить в грецький клуб «ПАОК».

Одночасно з клубною кар'єрою Євген Шахов активно грає за національну збірну. Дебютує в команді України в 2014 році. Зіграв за збірну 5 матчів і забив 1 гол.

Досягнення

Євген Шахов є срібним призером Чемпіонату України в складі «Дніпра». Фіналіст Ліги Європи. Також є володарем Кубка Греції в складі «ПАОК» і срібним призером чемпіонату країни.

Чутки і скандали

Євген Шахов критикувався футбольними експертами та українськими вболівальниками за відмову коментувати свою політичну позицію. Футболіст всіляко «відхрещується» від пояснень своєї громадянської позиції. Наприклад, Шахов відмовився коментувати інцидент зі своїм колегою Хачеріді, який проявив свою патріотичну позицію, показавши уболівальникам московського «Спартака» щитки з українською символікою.

Євгена Шахова також звинувачували в роботі на друга Путіна - Івана Саввіді, що володіє клубом «ПАОК». Так, господар клубу має бізнес у Росії і пов'язаний з президентом країни. Крім того, на Саввіді в Греції порушено кримінальну справу після того, як він разом зі своїми охоронцями вибіг на поле і погрожував пістолетом судді матчу, тим самим протестуючи проти його рішення. Сам Шахов витівки начальства ніяк не коментував.

Статки і джерела доходів

Євген Шахов - один із найбільш високооплачуваних сучасних українських футболістів. Його зарплата в грецькому «ПАОК» оцінюється в 1 - 1,5 мільйона доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Євген Шахов неодружений, проте перебуває в тривалих стосунках із дівчиною на ім'я Альона. Пара регулярно з'являється разом і демонструє свої теплі почуття в соціальних мережах.

Фото і відео


Дата народження
29 листопада 1990
Країна
Україна
Соцмережі