Дата народження
10 березня 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Скиба

Скиба Євген Ігорьович: диканський прокурор, який став головою району

Скиба Євген Ігорьович — після шести років служби у прокуратурі, у січні 2020 року розпорядженням Президента України призначений головою Диканської РДА.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Євген Ігорьович Скиба народився 10 березня 1991 року у селищі Диканька Полтавської області.

Освіта

Після закінчення диканської гімназії ім. М. В. Гоголя, Євген став студентом Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого". Диплом юриста він отримав у 2013 році.

Сім’я

Євген перебуває у шлюбі. Дружину звуть Юлія. Вона працює у комунальному некомерційному підприємстві "Центр первинної медико-санітарної допомоги Диканської районної ради Полтавської області".

У Євгена та Юлії є одна дитина — донька Златослава.

Кар'єра

Скиба трудову діяльність розпочав ще у студентські роки. У 2010 році він влаштувався у якості консультанта відділу консультацій по лінії паспортної системи державного підприємства МВС України "Полтава-Інформ-Ресурси" у місті Полтава.

Потім стажувався в районній прокуратурі Диканьки. Протягом майже шести років (лютий 2014 — січень 2020) Євген обіймав посади прокурора, старшого прокурора прокуратури Диканського району, прокурора Миргородської місцевої прокуратури, прокурора Диканського відділу Миргородської місцевої прокуратури.

У січні 2020 року президент Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив Євгена Скибу головою Диканської районної державної адміністрації.

Декларація

У лютому 2020 року Євген Скиба опублікував електронну декларацію про свої доходи за період з січня по лютий того ж року.

Очільник Диканської РДА має квартиру (35,6 кв.м.), яку купив у 2018 році за 202 тисячі гривень. У спільній власності з батьками та братом він володіє житловим будинком (74 кв.м.). Також Скиба задекларував квартиру (65 кв.м.), яка належить його тестю — Віктору Пелиху. Вся нерухомість знаходиться у Диканьці.

Пересувається Євген на автомобілі Kia Optima 2012 року випуску. У 2018 році Скиба придбав її за 300 тисяч гривень. У січні 2020 року зарплата Євгенія у прокуратурі склала 36 тисяч. Дружина заробила 10 тисяч. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) новий голова Диканського району у декларації не вказав.

Посилання

Facebook

Дата народження
10 березня 1991
Країна
Україна
Соцмережі