Дата народження
28 січня 1979
Країна
Білорусь
Соцмережі
700

Євген Сморигін

Актор, телеведучий, сценарист, продюсер. Відомий участю в програмах «Дизель Шоу», «На трьох», «DIZEL ранок». Багатодітний батько, білорус і талановитий актор Євген Сморигін поза сценою намагається проводити свій вільний час з дружиною і дітьми.

Дата народження:
28.01.1979 р.
Рідне місто:
Мінськ (Білорусь)

Євген Сморигін народився в простій родині. Його батько був водієм, мати - вихователькою в дитячому садку. У дитинстві Женя сильно заїкався, але з часом цю проблему вдалося усунути.

З дитинства Женя мав пристрасть до творчості. Він навчався в музичному ліцеї, що функціонує при консерваторії. Через деякий час він перейшов у звичайну загальноосвітню школу. Саме там Євген Сморигін почав грати у КВК. Команда отримала назву «ЧП», до речі, так само в школі називали Женю.

Практика і настрій членів команди з часом зробили її професійною. «ЧП» потрапила у Вищу лігу. Команда багато виступала і вигравала. У 2007-му році колектив розпався. Після цього Євген Сморигін більше не з'являвся у КВК.

Закінчивши школу, хлопець вступив до театрального інституту. Там він освоював спеціальність актора оперети.

З 2007-го року він став з'являтися в багатьох телепроектах Білорусі, України та Росії.
Його телевізійний дебют відбувся в білоруському шоу «Помаранчевий настрій». У цій серії телевізійних концертів Женя виступив  ведучим. Там він пропрацював 1 рік.
До 2009-го року Євген Сморигін працював в Білорусі. Вперше в українському телепросторі він з'явився у 2009-му році в шоу «Україна має талант». У цьому проекті Женя обійняв посаду креативного продюсера. Через рік Євген Сморигін став ведучим цієї програми.

У тому ж 2009-му році він дебютував як  кіноактор в картині «Теоретики».
У 2013-му році він знявся в скетч-шоу «Нереальна історія» (канал «СТС»). Женя виконав головну роль царя Артема Доброго.

У 2015-му році Сморигін став співавтором і виконавцем головної ролі фільму «Пристойні люди».

У тому ж році він почав зніматися в проектах «Дизель Студіо». Він є постійним учасником скетч-шоу «На трьох» і концертного проекту «Дизель Шоу». Особливим успіхом користується його комічний дует з Мариною Поплавською.

У 2017-му році Сморигін увійшов в суддівський склад шоу «Комік на мільйон» (канал «ICTV»).

У 2018-му році він отримав роль в серіалі «Папаньки» (канал «ICTV»).
Євген Сморигін також знімався в кліпі. У 2011-му році він з'явився в музичному відео «Мій Бос» групи «MMDance». Через 4 роки комік засвітився в кліпі «Бомба» рок-команди «Ленінград».

Артист також володіє творчими нагородами. У 2009-му році він отримав премію «Телевершина» в номінації «Кращий ведучий музично-розважальної програми».
У вільний час Женя вишиває хрестиком і в'яже. Він також захоплюється кулінарією. Євген Сморигін трудиться над авторським музичним проектом.
Зараз комік живе і працює в Києві.

Особисте життя

Євген одружився зі своєю сусідкою по сходовій клітці. Його обраницю звуть Лідія. У пари троє дітей - Олексій, Єлизавета та Олександр.

Статок

Про доходи Євгенія в пресі не повідомляється.

Дата народження
28 січня 1979
Країна
Білорусь
Соцмережі