Дата народження
20 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Євген Ступка

Автор пісень, композитор, аранжувальник і продюсер.Ведет велику роботу з відомими українськими та російськими артистами, такими як Земфіра, Нічні снайпери, Океан Ельзи, Йолка, Іван Дорн, Воплі Відоплясова, Ірина Білик та багатьма іншими. Жанри включають поп, рок та альтернативну музику.

Дата народження:
20.08.1974 р.
Рідне місто:
Київ

Євген Ступка з ранніх років був небайдужий до музики. Захоплення згодом стало його професією.

Здобувши середню освіту, хлопець вступив до Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Там Євген Ступка удосконалював свою гру на фортепіано, навчаючись на відділенні сучасної музики. Цей ВНЗ він закінчив з червоним дипломом. Але на цьому Женя не закінчив своє навчання.

У 1996-му році він подався в США. Там Євген Ступка отримав другу вищу освіту в музичному коледжі Берклі (Бостон). У ньому Женя вивчав спеціалізацію музичного синтезу і продюсування. За успіхи в навчанні Женя отримав Премію Венді Карлоса. У той же період він отримав членство в Американській академії мистецтва звукозапису.

Так ріс і розвивався композиторський талант Жені. В подальшому він написав пісні для таких зірок українського і російського шоу-бізнесу, як:
• «Океан Ельзи»;
• «Воплі Відоплясова»;
• Йолка;
• Іван Дорн;
• Ірина Білик;
• Земфіра;
• "Нічні снайпери".

Як стає зрозумілим зі списку артистів, Євген Ступка працює в різних жанрах. Він створює музику переважно в таких напрямках, як: поп, рок та альтернатива.

Крім того, Євген Ступка є продюсером і експертом зі зв'язків музичних мультимедіа в Східній Європі і Центральній Азії.

Євген Ступка також займається створенням проектів для компаній «THE VOICE of the Ukraine» та «Universal Music Russia». Він також плідно і поглиблено співпрацює з такими продакшинами, як: «DreamWorks», «Warner and Universal», «Disney».

Свій кар'єрний шлях Євген Ступка почав ще в 1993-му році. Тоді він став керівним директором і співвласником рекламної агенції «КАС». Але через 2 роки він покинув цю діяльність.

У 1998-му році Євген став працювати на студії «Столиця Zvukozapys». Саме там створювалися треки багатьох зірок українського і російського шоу-бізу. З цією компанією Ступка співпрацював до 2003-го року.

Пізніше він став співзасновником лейблу «Ультра Vogue Records», який просував українських артистів на Захід.

У 2007-му році Євген Ступка обійняв посаду генерального директора музичного телеканалу «MTV Україна».

За участю Євгена також були створені телепрограми «Club Guild» і «Love and Music», які транслювалися на каналі «М1».

У 2011-му році він увійшов в команду вокального тренера Діани Арбеніної на талант-шоу «Голос країни». На той момент одним із підопічних Арбеніної на шоу був Іван Ганзера. Згодом він став переможцем проекту. Після програми «Голос країни» співак підписав контракт з «Universal Music» і продовжив співпрацю з Євгеном Ступкою. Спільними стараннями був записаний дебютний альбом Івана Ганзери.

Особисте життя

Про приватне Євген Ступка не поширюється в пресі.

Статок

Доходи Євгена Ступки не підраховані пресою.

Дата народження
20 серпня 1974
Країна
Україна
Соцмережі