Дата народження
07 квітня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Євгеній Ткачук

Ткачук Євгеній Євгенович: бізнесмен і депутат у Луцьку, який отримує мільйонні доходи

Ткачук Євгеній Євгенович – депутат Луцької міської ради, бізнесмен, який має досить скандальну репутацію і не одну ніч провів в ізоляторі.

  1. Біографія
  2. Сім’я
  3. Освіта
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Євгеній Ткачук народився 7 квітня 1970 року в місті Луцьк. Згідно з декларацією, там мешкає і досі.

Сім'я

Разом із дружиною Валентиною Михайлівною виховує двох дітей: синів Володимира та Даниїла.

Освіта

Вищу освіту здобув спочатку в Волинському державному університеті імені Лесі Українки, згодом навчався у Львівському політехнічному інституті.

Кар'єра

Відслуживши в армії, Євгеній Ткачук зайнявся підприємницькою діяльністю. 

Євгеній Ткачук з 2004 року є заступником директора філії Фонду ветеранів Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області.

У 2007 році він очолив ПП «Автоцентр Плюс», на яке має 100% корпоративних прав.

Двічі обирався депутатом Луцької міської ради. Спершу входив до політичної партії «Сильна Україна», потім до БПП «Солідарність». Але в 2017 році він залишив «Солідарність».

Компромат

За даними ЗМІ, Євгенія Ткачука звинувачували в хабарництві. У 2019 році він погорів на хабарі в розмірі 1100 доларів. Ці гроші Ткачук пропонував інспектору управління Держпраці в області, після чого провів ніч в ізоляторі. Йому була оголошена підозра.

Проте це була не перша ніч Ткачука в ізоляторі. У 2018 році йому передали 5 тисяч доларів, щоб він не перешкоджав процедурі узаконення збудованого житлового будинку. Все це було в рамках скандальної справи Рачкова.

У 2014 році ЗМІ писали про ще один земельний скандал. Тоді міська рада відсудила кілька ділянок у мешканців, але одна ділянка, яка належить дружині брата Ткачука, так і залишилася в приватній власності. Сам пан Ткачук не заперечує, що ділянка є власністю його родички і він навіть допомагає там будувати будинок, поки брат знаходиться за кордоном.

Євгеній Ткачук любить брендовий одяг, зокрема італійський дім моди «GUCCI». Намагається купувати речі за кордоном. Також любить дорогі алкогольні напої.  Крім цього він має дорогий годинник ULYSSE NARDIN, а його дружина – ROLEX.

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Ткачук Євгеній Євгенович має квартиру (130.6 м2), два гаражі, офісні приміщення з гаражами, фарбувальну камеру, адміністративні приміщення з гаражами, пункт миття транспортних засобів та кілька земельних ділянок загальною площею 5 690‬ м2. Декілька ділянок він орендує (1 455‬ м2). На дружину записані ще дві ділянки (більше 2 га). В основному вся нерухомість розташована в Луцьку, деякі земельні ділянки - в області.

Також у Луцьку Євгеній Євгенович будує СТО, мийку та кафе.

Ткачук декларує п'ять легкових авто: ВАЗ 2121 1979 р.в. (записаний на нього), TOYOTA RAV4 2006 р.в. (записана на дружину), MERCEDES-BENZ G320 1997 р.в., MERCEDES-BENZ CL 550 2008 р.в. та TOYOTA LAND CRUISER 2007 р.в. (належать третім особам). Також Євгеній має саморобний причіп.

Євгеній Ткачук має 100% корпоративних прав у ПП «Автоцентр Плюс» та є його кінцевим бенефіціарним власником.

Дохід Євгенія Ткачука за рік склав 1 мільйон 220 тисяч 349 гривень. Дружина поповнила сімейний бюджет на 1 мільйон 41 тисячу 853‬ гривні.

Подружжя також має заощадження: 3 мільйони 145 тисяч 200‬ гривень, 75 тисяч доларів та 15 тисяч євро готівкою.

Посилання

Особиста сторінка депутата Євгенія Ткачука в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=rcpK9iviKU8&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=Aya7bGN9ElM&feature=emb_logo

Дата народження
07 квітня 1970
Країна
Україна
Соцмережі