Дата народження
23 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
33

Євгенія Кравчук

Кравчук Євгенія Михайлівна: голова прес-офісу партії «Слуга Народу» та народний депутат України

Кравчук Євгенія Михайлівна гармонійно поєднала в собі хист до мистецтва та до політичної діяльності: вона була кінопродюсером, сценаристом, помічницею нардепів, а тепер сама потрапила до Верховної Ради 9-го скликання.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Декларація
  6. Посилання

Біографія

Євгенія Кравчук народилася 23 грудня 1985 року в Тернополі. Зараз проживає в Києві.

Сім'я

Батьки Євгенії Кравчук – лікарі. 

Більш детальна інформація про родину Євгенії відсутня у відкритих джерелах.

Освіта

Євгенія Кравчук здобула вищу освіту в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рішення вчитися саме там порушило сімейну традицію. Найбільший протест з цього приводу висловлював дідусь.

Крім цього, Євгенія - випускниця програми FLEX (Future Leaders Exchange Program) – тобто навчалася за програмою обміну у США. Тоді Євгенія вільно оволоділа англійською мовою.

Кар'єра

Євгенія Кравчук на зорі своєї кар'єри була далека від політики. Після повернення в Україну зі США вона працювала журналістом на телебаченні та була редактором у програмі новин. 

Згодом Євгенія відкрила в собі талант кіносценариста та продюсера. 

Так, Євгенія Кравчук буду задіяна в зйомках документального фільму «Назви своє ім'я» режисера Сергія Буковського про людей, які пережили переслідування з боку гітлерівців в Україні. 

Також як лінійний продюсер та сценарист Євгенія Михайлівна брала участь ще в одному фільмі Сергія Буковського - «Живі». Фільм навіть отримав спеціальний приз Єреванського міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос» як кращий документальний фільм.

У 2010-2014 роках Євгенія Кравчук брала участь в організації Одеського міжнародного кінофестивалю. Відзначимо, що за ці роки престиж кінофестивалю дуже зріс.

Пізніше Кравчук працювала на керівних посадах в аналітичних центрах і венчурному фонді «TA Venture», який підтримував українські стартапи та інтернет-підприємництво. 

Згодом почалася робота Євгенії Кравчук і в політичних партіях. Так, у 2014 році вона була директоркою з комунікацій у штабі партії «Сильна Україна» та Сергія Тігіпка.

Також Євгенія Михайлівна керувала прес-службою партії «УКРОП». У 2015 році від цієї партії вона балотувалася до Київської міської ради 8-го скликання. Тоді спроба Євгенії не увінчалася успіхом.

Ближчою до політики Євгенію зробило і те, що вона була помічницею народних депутатів: у 7-му скликанні Верховної Ради вона допомагала Сергію Тігіпку, а в 8-му – Ірині Костанкевич. Обидва рази на громадських засадах.

Зараз Євгенія Кравчук очолює прес-офіс партії «Слуга народу».

На позачергових парламентських виборах 2019 року вона балотувалася в нардепи від «Слуги народу». У списку Євгенія мала 112-ий номер, який забезпечив їй проходження в Раду. Так, Євгенія Кравчук стала народним депутатом України.

Декларація

Згідно з чинним українським законодавством (ст. 55 п. 5 Закону України "Про вибори народних депутатів України"), кандидати в народні депутати повинні задекларувати свої доходи. При цьому декларації Кравчук Євгенії Михайлівни на сайті НАЗК досі немає.

Посилання

Євгенія Кравчук має особисту сторінку у мережі Фейсбук.

Дата народження
23 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі