Дата народження
20 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Євгенія Тимошенко

Євгенія Тимошенко: «спадкова принцеса» України і дочка найвпливовішої жінки країни

Відома дочка однієї з найбільш впливових жінок України. Євгенія Тимошенко є єдиною дочкою колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Євгенія перебувала у багаторічному шлюбі з алкоголіком і десятиліттями обвинувачується в допомозі матері скривати корупційні гроші. Тимошенко-молодша намагається залишатися в тіні і не провокувати громадськість, яка неоднозначно ставиться до особистості її матері.

Біографія

Євгенія Тимошенко - дочка одного з найбільш одіозних політиків в історії України.

Молода жінка виросла перед камерами і на власні очі бачила ключові епізоди сучасної вітчизняної історії.

Дочка однієї з найбільш впливових жінок країни вважається «спадковою принцесою» і цікавить мільйонів українців. Однак, Євгенія Тимошенко, Інстаграм якої можна знайти в Мережі, веде дуже закрите і тихе життя, намагаючись зберегти хоча б частину приватності.

Представниця «політичного клану» народилася в 20 лютого 1980 році.

Євгенія Тимошенко, біографія якої сьогодні почала цікавити все більше людей провела дитинство і юність на малій Батьківщині батьків - Дніпропетровську (сьогодні - Дніпрі).

Сім'я

Батьком Євгенії є Олександр Геннадійович Тимошенко, а матір'ю Юлія Володимирівна Тимошенко.

У дитинстві єдина дитина впливової пари вела звичайне життя. Євгенія Олександрівна Тимошенко навіть не припускала, що в майбутньому її чекає життя представниці нового українського істеблішменту.

Однак, Євгенія Тимошенко, родина якої надавала їй кращі умови, завжди мала доступ до ліпшого навчання і безлічі ресурсів.

Дочку впливових батьків характеризують, як земну, виховану і освічену дівчину. Однак, джерела стверджують, що вона поводить себе скуто і боязко під вантажем популярності і впливовості матері.

Євгенія Тимошенко, особисте життя якої цікавить мільйони українців, не приховувала своїх чоловіків від громадськості.

Першим по-справжньому гучним інформаційним приводом в житті дочки тодішнього прем'єра було її перше весілля.

Євгенія Тимошенко і Шонн Карр були головною парою середини 2000-х в Україні. Новина про заміжжя «спадкової принцеси» України з рок-музикантом з Великобританії була топовою серед тодішніх українських телеканалів, газет і небагатьох перших сайтів.

З екзотично виглядючим рокером-любителем Шоном Карром Євгенія Тимошенко познайомилися в Британії, де дочка політика жила приватним життям далеко від пристрастей в Україні.

Перший чоловік дочки прем'єра був старшим за неї більш ніж на 10 років і раніше перебував у цивільному шлюбі і мав дочку.

Шон Карр виглядає як класичний «поганий хлопець», був байкером і рок-музикантом.

Перший чоловік радикально відрізнявся від «хорошої дівчинки» Євгенії Тимошенко, чим ймовірно і приваблював її.

В Україні Євгенія Тимошенко, фото якої легко знайти в мережі, повернулася разом з новим хлопцем в кінці 2004 року - в розпал «помаранчевої революції». Саме тоді і «зійшла зірка» Юлії Володимирівни, яка перетворилася в яру революціонерку.

Тимошенко і Карр виглядали «дивною парочкою», проте мати не намагалася впливати на вибір дочки і прийняла незвичайного зятя-рокера.

Гучне весілля зіграли в жовтні 2005 року в Києві. Тоді на святі була присутня українська еліта, а фото і відео з урочистостей транслювали по всіх національних ЗМІ. Молодята виглядали щасливими і багато хто думав, коли Юлія Тимошенко стане бабусею, проте союз - не вдався.

Згідно з чутками, Шон Карр прогулював гроші свекрухи і поводився «дуже некрасиво». Джерела стверджували, що він був алкоголіком і постійно брехав своїй красивій, молодій і багатій дружині.

Шон Карр гуляв з друзями-байкерами по всій Україні, співав в аматорській групі під дивною назвою «Волаючі в Долині смерті» і не приділяв уваги сімейному життю.

Розбіжності між подружжям загострилися в 2011 році, коли Юлію Тимошенко засудили за часів правління Януковича. Карр не витримав тиску, а Євгенія звинуватила його в слабкості і відсутності лояльності до тещі, яка була до нього завжди щедра.

Період 2011 - 2012 років був найбільш важким в житті Євгенії Тимошенко, оскільки вона одночасно зазнала втрату матері і закінчення шлюбу.

У 2012 році союз розпався. При цьому, сума «відкупних» сім'ї Тимошенко від колишнього зятя не називається. Однак, відомо, що з України Шон Карр поїхав багатою людиною.

Життя після розлучення для байкера і рокера-любителя відзначилося постійними запоями, що призвело до трагічного фіналу - смерті в 2018 році у віці 49 років. Колишній зять найвпливовішої жінки Східної Європи помер від наслідків зловживання алкоголю в Празі і упокоївся вдома - в британському Лідсі.

На даний момент Євгенія Тимошенко перебуває у другому шлюбі з українським підприємцем Артуром Чечоткіним, який займається нерухомістю в США.

Євгенія Тимошенко та Артур Чечоткін уклали шлюб в 2014 році, після того як її матір випустили з колонії. Першу дитину дочка найвпливовішої жінки України народила вже через два роки.

Євгенія Тимошенко, донька якої з'явилася на світ в червні 2016 року, сьогодні приховується від громадськості. Вона виховує доньку Єву і продовжує захищати інтереси все ще впливової матері.

Освіта

Євгенія Тимошенко і її сім'я завжди ретельно стежили за своїм іміджем і одними з перших зацікавилися отриманням освіти за кордоном.

Єдина дочка колишнього прем'єр-міністра в 1994 році переїхала до Великобританії, де закінчила Лондонську школу економіки. Євгенія Тимошенко є дипломованим фахівцем в областях політики і економіки. Має ступінь бакалавра за спеціальністю «Державне управління». Також дочка одіозного політика є магістром за фахом «Радянські та пострадянські економічні науки».

Євгенія Тимошенко називає себе бізнес-леді і борцем за права людини. Її заслуги в сфері забезпечення свободи слова та урочистої демократії були відзначені на найвищому рівні.

Євгенія Тимошенко, мати якої в той момент відбувала покарання в Харківській колонії в 2012 році, отримала медаль форуму Crans Montana. Таким чином світова громадськість оцінила роль української активістки в захисті демократії і прав людини. Нагорода від Crans Montana Forum була вручена за підсумками голосування членів ООН, ЮНЕСКО та ЄС, що працюють над ініціативами в сфері захисту прав людини.

Кар'єра і бізнес

Євгенія Тимошенко, Фейсбук якої цікавий мільйонам виборців її матері, тісно пов'язана з політичною діяльністю та бізнесом матері.

Згідно з офіційними даними, Євгенія Олександрівна займається підприємствами, які дісталися їй від Юлії Володимирівни, і приділяє час політичному активізму.

Якщо про ділове життя Тимошенко-молодшої майже нічого не відомо, то громадський активізм можна розглянути.

Найсильніше на «кар'єрній ниві» Євгенія Тимошенко проявила себе в 2011 - 2014 роках - під час ув'язнення матері. Тоді всі чекали, що дочка займе місце матері і піде в політику. Однак, по ряду причин, Євгенія Олександрівна не зважилася на «кар'єрний прорив».

Ходять чутки, що висуненню в депутати Тимошенко-молодшої тоді перешкоджали соратники матері по «Батьківщині» - Олександр Турчинов і Арсеній Яценюк. Крім того, обговорювалася версія, що в політичній кар'єрі не була зацікавлена ​​ревнива до успіху мати, впевнена, що вона вийде з колонії.

Проте, в 2012 році Євгенія Тимошенко була однією з найбільш впливових громадських фігур в Україні, послідовно захищаючи матір.

Тоді молода опозиціонерка заявляла,що всю свою політичну кар'єру - більше ніж 15 років - вона присвятила боротьбі з корупцією, за демократію в Україні. Згідно думці Евгенії, її мати була лідером "помаранчевої" революції, стала іконою свободи в Україні, та й в усьому світі.

Тимошенко розповідала, що коли їздила по світу, захищаючи свою матір, вона зустрічалася з багатьма політиками, партійними лідерами. Вони поважали і слухали її, тому що вони поважають її маму і те, що вона робила весь цей час. Вони вірили і знали, що вона зробила все можливе і в 2009 році, щоб захистити інтереси України, і тоді продовжувала це робити, попри всі приниження і тортури, які переживає за ґратами.

У 2014 році дочка «прем'єра за ґратами» багаторазово виступала на сцені «Євромайдану» і закликала боротися з режимом Януковича до кінця. З перемогою «Революції гідності», Євгенія Тимошенко зустріла мати з колонії і знову «пішла в тінь».

Компромат і чутки

Євгенія Тимошенко роками називається маріонеткою матері. Вороги сім'ї колишнього прем'єра називають її не самостійною, недалекою і безініціативною. Крім того, Тимошенко-молодша називається ключовою фігурою в схемах відмивання незаконних коштів своєї матері-політика.

Сама Євгенія завзято захищає свою репутацію, проте в сучасному українському суспільстві мало, хто асоціює прізвище Тимошенко з чесністю.

Дочка політика впевнена, що її мати всю кар'єру свідомо поливають брудом опоненти. Євгенія певна, що ця проблема, в першу чергу, засобів масової інформації та передачі новин, тому, що весь час телебачення і газети, які знаходяться під контролем режимів протягом багатьох років, проводять проти неї боротьбу.

З того моменту, як почався тиск проти її мами, ЗМІ проводили спрямовану проти неї кампанію. Євгенія впевнена, що її мати поливають брудом і зараз.

Декларація

Євгенія Тимошенко, мати якої за чутками є найбагатшою жінкою України, ніколи публічно не розкривала розмір своїх доходів.

З чуток, дочка колишнього прем'єр-міністра оперує мільярдними активами. «Фінансове питання» є вкрай болючим для Євгенії і вона ніколи не коментує стан власних фінансових справ.

Офіційні джерела стверджують, що Євгенія Тимошенко, чоловік якої зараз є багатою людиною, володіє кількома підприємствами. На неї записані фірми «Сервіс А», «Фенікс» і «Міжнародні ділові проекти".

Відзначимо, що дані активи Юлія Тимошенко переоформила на двох власниць - дочку і матір Людмилу Телегіну.

Також Євгенія до недавнього часу володіла розкішним київським рестораном «Гуд Фуд Компані», однак продала його перед тим, як стати матір'ю.

Крім того, Євгенія Тимошенко є формальною власницею кількох елітних об'єктів нерухомості в Україні і безлічі авто преміум-класу, на яких їздить в тому числі і її скандальна мати.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=0YqYDUpyY7E

Дата народження
20 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі