Дата народження
08 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі
744

Євгенія Власова

Співачка, модель

Дата народження: 08.04.1978 р.

Рідне місто: Київ

При народженні Євгенія отримала прізвище батька Олександра Поплавського. Він пішов з сім'ї, коли їй виповнився 1 рік, тому з часом дівчинка змінила прізвище.

Євгенія народилася у творчій родині. Її мати Галина була актрисою, а батько Олександр - вокалістом в Капелі імені Левка Ревуцького.

З ранніх років вона проявляла великий інтерес до музики. В таємниці від матері Женя співала в дитячому хорі «Сонечко». Після закінчення школи Євгенія Власова вступила до Київського музичного училища ім. Р. Глієра. Уже на першому курсі юна співачка приймала участь у багатьох вокальних конкурсах і співала в клубі «Голлівуд».

У 2000-му році вона познайомилася з Дмитром Костюком, який став її продюсером. Незабаром пісня «Я - живая река» принесла співачці популярність, ставши хітом. З цього моменту починається стрімкий зліт її слави. У 2003-му році вона випускає альбом «Ветер надежды». Однойменна композиція стає черговим хітом Євгенії. Євгенія Власова гастролює Україною та Росією, знімає кліпи і записує дуетну композицію з Ендрю Дональдсом.

У 2009-му році, будучи на піку слави, співачка раптово залишає сцену. Причиною стає її хвороба. Лікарі діагностували у Жені рак матки. Після інтенсивного лікування Євгенія Власова повертається в творчий простір.

У 2010-му році вона відкрила вокальну школу.

Співачка поділилася своїми планами. Вона має намір записати новий альбом і взяти участь в «Євробаченні», але спершу облаштувати особисте життя.

У 2017-му році здоров'я знову підкосило співачку. Вона потрапила до лікарні через сильний біль в нижній частині живота. Причиною виявилися наслідки лікування раку. Утворені спайки порушили роботу кишківника. Потім співачка перенесла кілька хірургічних втручань. За словами лікарів, Євгенія перебувала між життям і смертю. Щоб відновити здоров'я, їй довелося тривалий час знаходиться в реанімації.

Особисте життя

Співачка була одружена зі своїм продюсером Дмитром Костюком. 4-го серпня 2004 року в сім'ї народилася дочка Ніна. Пара розлучилася, коли у співачки діагностували рак.

Скандали

Співачка Євгенія Власова відома своєю скандальною поведінкою. Критика, компромат журналістів та інші подібні неприємності виводять артистку з себе. Крім потоку образ, слідує рукоприкладство. У 2011-му році на одному з вокальних шоу Євгенія Власова була запрошена в якості вокального тренера. Після чергової перепалки член журі Артур Гаспарян висловив надію, що Євгенія взяла заспокійливе. У відповідь співачка запустила в нього мікрофон.

Статок

У 2010 році дохід співачки склав 220 тис. USD.

Дата народження
08 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі