Країна
Білорусь
Соцмережі
308

Ігар Тишкевич

Біографія

З'явився на світ в місті Барановичі, Брестської області, Республіка Білорусь. Закінчив місцеву школу №7.

Здобув вищу освіту в Білоруському державному університеті.

Переїхав в Україну в 2008 році.

Кар'єра

Під час життя в Білорусі брав участь у виборах в якості експерта і політолога, а також організовував і супроводжував проведення різного роду громадських кампаній.

Співпрацював з «Білоруським інститутом стратегічних досліджень» та «Belarus Security Blog», а також «National Democratic Institute».

Протягом деякого часу очолював білоруське агентство з розвитку регіонів «Варута».

Керував Асамблеєю депутатів місцевих рад.

З 2016 року працює в незалежному аналітичному центрі «Український Інститут Майбутнього». В рамках організації є експертом з питань внутрішньої і зовнішньої політики.

Є членом «Комітету виборців України».

З 2017 року веде аналітичний блог в інформаційному інтернет-виданні «Апостроф».

У 2018 році відкрив публікацію своїх статей в рамках незалежного порталу на сторінках видання «Кореспондент». Паралельно публікує пости і замітки в виданні «Обозреватель», «ZN.UA», «Факти» (телеканал ICTV).

Досягнення

Аудиторія особистої сторінки аналітика в соціальній мережі Facebook складає майже чотири тисячі читачів.

Чутки і скандали

Висловлював думку про те, що українці виділяються нелогічною поведінкою, відсутністю бажання аналізувати те, що відбувається, зайвою емоційністю і неповагою до будь-якої форми влади. За спостереженнями аналітика, українці не люблять залишати надовго країну і при цьому охоче забруднюють своє місце проживання кидаючи під ноги недопалки, пляшки та інше сміття.

Був змушений покинути Білорусь після того, як через його участь в передвиборчому штабі одного з кандидатів до нього додому прийшла група захоплення. На батьківщині на Ігара Тишкевича заведено кримінальну справу.

Стан і джерело доходу

Згідно з звітом «Українського Інституту Майбутнього» тільки за 2017 рік організація отримала близько восьми з половиною мільйонів гривень. З цієї суми на виплату зарплати та на гонорари експертам пішло приблизно п'ять мільйонів гривень. Штат співробітників - 18 чоловік. Сума гонорару експертів не підлягає розголошенню.

Особисте життя і сім'я

З 2000 року перебуває в шлюбі з Вольгою Харламовою. Виховують сина.

Сім'я живе в передмісті Києва, місті Ворзель.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=J5R4kAKDuv8

Країна
Білорусь
Соцмережі