Дата народження
15 вересня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Бірча

Актор і автор популярних розважально-гумористичних телепередач, актор кіно.

Дата народження:
15.09.1974 р.
Рідне місто:
Долинська (Кіровоградська область)

Гарік Бірча — сценічний псевдонім артиста. Його справжнє ім'я — Ігор Ярославович Бірча.

Закінчивши школу, майбутній артист вступив до Кіровоградського педагогічного інституту. Там хлопець вивчав історію. Тоді Гарік Бірча дуже захопився спиртом і КВК. Його запросили вступити в команду «СКІФ». Паралельно з навчанням і творчістю Гарік розвантажував машини зі спиртом. Трохи пізніше він створив свою КВК-команду «Гольфстрім».

У 2001-му році Бірча переїхав до Києва. Протягом декількох місяців він працював у call-центрі UMC. Після цього Гарік влаштувався на роботу в телекомпанію «Мелорама-продакшн».

У 2002-му році Гарік Бірча став ведучим телешоу «Хто крайній?». Роботу на екрані він поєднував із виступами в КВК. Тоді Гарік перебував у київській команді «Аляска».

Кар'єра артиста швидко розвивалася. Гарік Бірча став з'являтися в багатьох телепрограмах, комедійних шоу, художніх фільмах і серіалах.

Широку славу йому принесла головна роль у сіткомі «Віталька».

Особисте життя

Гарік Бірча неодружений. За словами Гаріка, для нього важлива міра у всьому. Виняток становить лише його професія. У своїй обраниці він мріє бачити не тільки коханку, але також матір своїх дітей і близького друга. Крім того, у діви його мрії повинні бути бісики в очах. Розмірковуючи про міру, Гарік Бірча забув, що говорив Lilu про жіночий бюст. В інтерв'ю в її програмі артист зізнався, що він би хотів мати дівчину з розкішними грудьми. Схоже, щодо жіночих принад Гарік Бірча не настільки помірний.

Попри те, що у фільмі «Віталька» Гаріку довелося зіграти бабія, він не закохався ні в одну зі своїх партнерок по кадру. Як розповів артист, всі кіношні поцілунки були дуже сухими та формальними. Правда, як він зазначив, міг би захопитися кіношним поцілунком з Анджеліною Джолі або Мілою Йовович.

Разом з тим, Гарік Бірча повідомив, що має намір створити міцну сім'ю, тому не розмінюється на дрібні інтрижки.

Скандали

У 2005-му році Гаріку Бірчі випала честь спародіювати Віктора Ющенка в одній з мініатюр для КВК. Артист не знав, що в залі перебував сам Президент, або, якщо бути точнішими — об'єкт пародії. Пізніше Гаріку доповіли, що Ющенко сміявся до сліз. Коли вистава скінчилася, Президент з дружиною завітали за лаштунки, щоб потиснути руку Гаріку.

Статок

Інформація про доходи Гаріка Бірчі не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\15-19\15.04\Гарик Бирча.jpg


Дата народження
15 вересня 1974
Країна
Україна
Соцмережі