Дата народження
09 січня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Богатирьов

Біографія

Ігор Богатирьов-молодший народився в 1977-му році. Навчався в Київському економічному університеті, де вивчав управління міжнародним бізнесом. Після цього отримав другу вищу освіту в Національній фармацевтичній академії України, а потім - юридичну освіту в Одеській нацакадемії.

Кар'єра

Працював гендиректором державної компанії "Регіональні електричні мережі" (раніше називалася "Укренерговугілля"). Входив до Національної ради партії Сильна Україна, лідером якої був С. Тігіпко. Потім, після виборів в 2010 році очолив бюро цієї партії в Донецькій області.

Чутки і скандали

Незважаючи на скромні офіційні доходи матері Ігоря Богатирьова, жінку часто бачать в дорогих дизайнерських нарядах і прикрасах. Крім того, журналісти Української правди говорять про те, що вона будує розкішну віллу на території санаторію "Конча-Заспа". Їй вистачило місця побудувати не тільки великий будинок, але і басейн і гостьовий котедж.

Статки і джерела доходів

Згідно з офіційною декларацією, мати політика Раїса Богатирьова, яка була секретарем в Раді національної безпеки і оборони, жила на одну лише зарплату і пенсію, загальна сума яких склала близько 460 тисяч гривень на рік. Річний дохід батька Ігоря Богатирьова, колишнього заступника голови Українського фонду підтримки підприємництва, склав 285 тисяч гривень. Ніякої готівки або фінансових активів на банківських рахунках задекларовано не було. Про доходи сина інформації немає.

Особисте життя і сім'я

Мати Ігоря Богатирьова, Раїса, є міністром охорони здоров'я України. Отець Ігор займав посаду 1-го заступника гендиректора УФПП. Також політик має брата Олександра, який у минулому був депутатом Київради і членом Партії регіонів.

Фото і відео

Дата народження
09 січня 1977
Країна
Україна
Соцмережі