Дата народження
06 вересня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Буграк

Буграк Ігор Михайлович: керівник Офісу фінансового контролю

Буграк Ігор Михайлович — у 2020 році терміном на п'ять років призначений на посаду голови новоствореного Офісу фінансового контролю, який замінив Державну аудиторську службу.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Ігор Михайлович Буграк народився 6 вересня 1972 року у місті Снятин Івано-Франківської області.

Освіта

Ігор має два дипломи про вищу освіту. Диплом фізика він здобув у Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича (1994), а диплом менеджера ЗЕД — в Українській академії зовнішньої торгівлі (1998).

У період з 1998 по 2001 рік він навчався в аспірантурі Української академії зовнішньої торгівлі.

Сім’я

Буграк перебуває у шлюбі. Дружину звуть Валентина. Вона музикант (грає на альті) та виступає у Національному ансамблі солістів "Київська камерата".

У Ігоря та Валентини є двоє синів — Вадим і Денис.

Кар'єра

З березня 1995 по лютий 1996 року Буграк працював у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Чернівецькій області на посаді провідного спеціаліста відділу конкурентного продажу.

Потім він перейшов на роботу до Чернівецької обласної державної адміністрації. З 1996 по 1998 рік Ігор працював в управліннях економіки, зовнішніх зв'язків, а також економіки і власності. З грудня 2001 по червень 2003 року Буграк очолював відділ продажів ПП "Юка-Ко".

З серпня 2003 по січень 2020 року Ігор був співробітником Міністерства фінансів. За цей час він працював на різних посадах, від головного економіста — фінансиста відділу фінансування проєктів Світового банку та до директора Департаменту гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю.

У січні 2020 року він став керівником Державної аудиторської служби. 5 лютого Кабінет міністрів звільнив Буграка у зв'язку з переходом на іншу роботу. У той же день чиновник був призначений на посаду голови новоствореного Офісу фінансового контролю. Згідно з розпорядженням Кабміну, Ігор Буграк призначений на термін у п'ять років.

Офіс фінансового контролю замінить Держаудитслужбу та буде здійснювати аналіз інформації про використання державних ресурсів, а також проводити контрольні заходи щодо високоризикових операцій. Діяльність Офісу буде здійснюватися під керівництвом міністра фінансів.

Компромат

У гучних скандалах та корупційних схемах помічений не був.

Декларація

У січні 2020 року Ігор Буграк опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У рідному Снятині чиновник володіє земельною ділянкою (939 кв.м.). Разом з родиною Ігор має квартиру (103,5 кв.м.) у Києві. Дружині Буграка належить ще одна квартира (79 кв.м.) у столиці. Ігор пересувається на автомобілі Suzuki Grand Vitara 2008 року випуску. Валентина — на Citroen C4 2011 року випуску.

За 2019 рік зарплата чиновника у міністерстві фінансів становила 915,7 тисячі гривень. У якості банківських відсотків Буграк отримав 4,6 тисячі. За минулий рік його дружина поповнила сімейний бюджет на 415 тисяч.

У банку Ігор Буграк зберігає 40,9 тисячі гривень, його дружина — 43 тисячі гривень. Готівковими коштами глава Офісу фінконтролю задекларував 80 тисяч гривень. У Валентини Буграк — 105 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Дата народження
06 вересня 1972
Країна
Україна
Соцмережі