Дата народження
08 березня 1958
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Добруцький

Ігор Добруцький: головний масовик-витівник Києва і колишній член корупційної команди Черновецького

Один з найбільш активних організаторів і учасників культурного і суспільного життя Києва. Автор і президент етнокультурного проекту «Folk Ukraine», який зіпсував свою репутацію під час роботи на найскандальнішого мера в історії України - Леоніда Черновецького. Організатор десятків столичних народних гулянь, які критикуються жителями і гостями Києва.

Біографія

Ім'я Ігоря Добруцького добре відомо всім, хто стежить за культурним життям української столиці.

Колишній дрібний підприємець і екс-чиновник активно займається організацією масових заходів, за які часто платить мерія Києва.

Крім того, Ігор Добруцький, біографія якого є досить насиченою, активно працював на телебаченні, а також є колумністом в деяких ЗМІ.

Народився 8 березня 1958 року в столиці України.

Сім'я

Сьогодні Ігор Добруцький є одним з найбільш впливових киян, проте це було не завжди. Майбутній підприємець народився і виріс у звичайній радянській родині і закінчив столичну школу №25.

Ігор Добруцький, сім'я якого сьогодні активно користується його ресурсами і зв'язками, не любить розповідати про свої особисті справи. Однак, згідно з інформацією джерел він перебуває у шлюбі і має кілька вже дорослих синів.

Освіта

Підприємець, який також відомий як блогер і телеведучий має гарну освіту. Ігор Добруцький, «Добрий сад» якого користується популярністю в Мережі, має диплом Київського торгово-економічного інституту.

За першою освітою «масовик» є фахівцем в області економіки торгівлі. Крім того, згідно з офіційною інформацією Ігор Добруцький також закінчив факультет зовнішньої політики Дипломатичної академії України.

Кар'єра і бізнес

Ігор Добруцький, Фейсбук якого популярний серед киян, починав трудовий шлях з малого. Першою його роботою значиться учень кухаря ресторану «Червона Рута» в місті Хмільник. Після - майбутній мільйонер дослужився до посади завідувача радянської їдальні.

Перед розпадом Радянського Союзу Ігор Добруцький потрапив на «хлібне місце» - начальника ПРОДСНАБ комбінату «Київзеленбуд», після чого «зачепився» в «тусовці» київських чиновників.

Однак, перші великі гроші до Ігоря Добруцького прийшли не на державній службі, а в комерції. У 1988 році він заснував підприємство, яке пам'ятають ще багато корінних киян - фірму «Роксолана».

Добруцький був генеральним директором по суті першої фірми з продажу квітів, формування букетів і їх доставки.

Приватні флористи з «Роксолани» перевернули цей бізнес, тому що пропонували широкий вибір кольорів, крім традиційних радянських півоній, тюльпанів і ромашок.

Також Ігор Добруцький, сад якого дійсно можна назвати дуже гарним і творчо оформленим, змушував своїх майстрів «креативити».

Флористи з «Роксолани» формували дивовижні в ті роки букети, що зробило майбутнього чиновника багатою і досить впливовою людиною.

Ігор Добруцький, рік народження якого зробив його представником «втраченого покоління», був змушений проявити кмітливість і розум, щоб вижити в «смутні» часи розпаду СРСР і формування незалежної України.

В одному зі своїх інтерв'ю він розповідав, що був змушений дивувати своїх потенційних клієнтів, оскільки якби не новизна його продуктів, то він би так і залишився бідним юнаком. Добруцький називає себе одним з тих, хто сформував сучасну культуру флористики, коли творчо складені букети і креативно оформлені сади цінуються вище, ніж вартість рослин.

Згідно зі спогадами киян, отримати дорогий букет від «Роксолани» в подарунок на день народження або весілля було престижно, а черга за креативними букетами формувалася наперед за кілька місяців.

У 90-ті роки Ігор Добруцький, дача якого частково доводить його заяви про власну майстерність і творчий початок, приступив до експансії на квіткові ринки України і Росії.

Квіти під брендом «Роксолана» можна було купити не тільки в Києві, але навіть у Владивостоці.

На піку успіху свого бізнесу Ігор Добруцький зблизився зі столичною владою. Так, він став главою Київського представництва Держкомпідприємництва.

Одним з найголовніших етапів в кар'єрі Добруцького варто назвати членство в «молодій команді» київського мера і мільярдера Леоніда Черновецького.

Найскандальніший градоначальник в українській історії, який став героєм численних мемів і жартів, запросив відомого бізнесмена і флориста стати його заступником.

З 2006 по 2010 роках Ігор Добруцький займався в Києві регулюванням зовнішньої реклами, туризмом, облаштуванням парків, контролем за водоймами і пляжами на Дніпрі. Діяльність нинішнього креативного організатора була вкрай дискусійною і закінчилася зі скандалом.

Добруцій посварився зі своїм шефом і його молодою командою і покинув пост заступника міського голови Києва. Свою відставку він тоді не коментував, проте заявив, що був радий такому досвіду.

Однак, Добруцький до останнього значився радником Черновецького і пішов від нього, залишивши за собою право працювати в журі архітектурного конкурсу з благоустрою Києва до Євро-2012 і вести проект облаштування Пейзажної алеї.

Ігор Добруцький, «Folk Ukraine» якого є однією з найбільших компаній з організації івентів в нашій країні, в різні роки був організатором багатьох знакових подій. Зокрема, він причетний до проведення «Фестивалю писанок» і «Параду вишиванок», появи квіткового годинника. Називає себе автором ідеї озеленення Пейзажній алеї та Алеї сакур.

У 2015 році Ігор Добруцький став організовувати народні гуляння на Софійському майдані в Новий рік і Різдво. З року в рік захід досягає все більших масштабів і залучає сотні тисяч людей. Так, в 2019 році на площі біля Софії Київської пройшло 12 концертів, гостей заходу радували яскраві інсталяції, розкішно прикрашена ялинка, а традиційний святкове містечко з'явилося на сотнях тисяч фотографій.

У 2017 році Ігор Добруцький став обличчям каналу «Дача», на якій став ведучим однієї з авторських програм про садівництво. Також колишній чиновник став блогером, за діяльністю якого в різних соціальних мережах стежать тисячі послідовників.

У 2018 році Ігор Добруцький став розвивати продаж власної системи крапельного поливу «Long water».

Компромат і чутки

Ігор Добруцький в якості колишнього заступника мера Києва Леоніда Черновецького підозрюється в причетності до корупції, зловживанні владою і махінаціях з державними коштами.

Відзначимо, що жодне з численних звинувачень на адресу представників «молодої команди» Черновецького так і не було доведено, попри те, що про їх нахабство в Києві досі ходять легенди.

В роки своєї роботи в Київраді Добруцький критикувався за непрофесіоналізм, оскільки професійний економіст і торговець квітами займався в столиці такими питаннями як реклама, туризм, парки, водойми і пляжі.

Заявлялося, що він, як і інші колеги, не мав професійних і особистісних компетенцій для роботи в мерії.

Сьогодні Добруцький масово критикується за заходи, проведені ним і його підлеглим в компанії «Folk Ukraine». Гості столиці та кияни заявляють, що кошти на гуляння на Софіївській площі витрачаються недоцільно, а якість самих заходів далеко від європейських.

Добруцькому і компанії «дісталося» за зіпсовані в дорозі натуральні ялини, черги в туалет, велику кількість злочинів під час гулянь, високі ціни на фуд-кортах, неправильний вибір артистів, «потворні» інсталяції і навіть пробки в Києві.

Декларація

Ігор Добруцький ніколи офіційно не розкривав інформації про свої доходи. Однак, згідно з даними експертів він є доларовим мільйонером. Також йому належать об'єкти елітної нерухомості в столиці і області, кілька авто і твори мистецтва.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=RcgZTzjgn7I

Дата народження
08 березня 1958
Країна
Україна
Соцмережі