Дата народження
22 січня 1961
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Гайдай

Фотограф, автор фото-книг «Українці. Початок третього тисячоліття», «9 місяців + 3 дні» і «RAZOM.UA».

Дата народження: 22.01.1961 р.
Рідне місто:
Харків

Ігор Гайдай - один з кращих фотографів України. Серед його знаменитих творів такі фотокниги, як:
• «Українці. Початок третього тисячоліття »;
• «9 місяців + 3 дні»;
• «RAZOM.UA»
У дитинстві Ігор Гайдай мріяв пов'язати своє життя з кіно. Тому після школи він переїхав до Києва за вищою освітою. Ігор вступив до театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ). Там хлопець опановував професію кінооператора. Його дипломною роботою стала короткометражна картина «Дракон», поставлена ​​за мотивами однойменного твору Рея Бредбері. Ця робота отримала премію на київському міжнародному фестивалі «Молодість». Пізніше стрічка завоювала нагороди на інших конкурсах.

Незважаючи на ранні успіхи, Ігор Гайдай віддав перевагу зміні профілю своєї діяльності. Так він став фотографом. Трохи пізніше Гайдай став одним з ініціаторів створення Спілки фотохудожників.

У 1984-му році він почав викладати фотокомпозицію та освітлення на кафедрі режисури в інституті ім. І. Карпенка-Корого. На цій посаді Ігор Гайдай пропрацював 2 роки.

У 1987-му році він влаштувався в кіностудію ім. Довженка на пост фотохудожника. У 1991-му році Ігор Гайдай заснував свою фотостудію.

Протягом тривалого часу він активно співпрацював з безліччю рекламних агентств.
У 2002-му році фотограф припинив роботу в рекламному бізнесі. Ігор почав створювати та просувати власні фотопроекти. Його метою стала популяризація світової фотографії в Україні та українського фотомистецтва за кордоном. Гайдай активно підтримує молодих колег. В його студії виставляються роботи талановитих початківців фотохудожників.

Ігор Гайдай часто представляє свої твори на вітчизняних і закордонних експозиціях. Вперше він виставив свої роботи у Франкфурті-на-Майні (1991 г.).

Його перша персональна виставка відбулася в 1994-му році. Подія пройшла у французькому культурному центрі, розташованому в Києві.

Особисте життя

Ігор перебуває у шлюбі. Ім'я його дружини - Ніна. У пари двоє дітей.

Скандали

У 2009-му році Ігор Гайдай провів скандальну виставку. Її учасницями стали прості жінки, у зовнішності яких фотохудожник побачив ознаки відьомства. Автор зазначив, що його виставку побояться в Європі. Експозиція отримала назву «САМАН». На знімках постали оголені жінки, вимазані глиною та обкачані в соломі. Вони уособлювали відьом. У фотосесії взяла участь київська чаклунка Лада Лузіна.

Гайдай зізнався, що знімає відьом вже 10 років. Охочі могли придбати вподобане фото. Ціна знімка стартувала від 750 євро.

У 2016-му році стало відомо про серйозні проблеми Ігоря Гайдая в особистому житті. Іменитий фотограф звернувся до всіх небайдужих з проханням про допомогу. Він повідомив, що його кохана дружина Ніна хвора на рак крові. Щодня на її лікування йде близько 30 тис. грн. Крім фінансової підтримки, дружині фотографа необхідна донорська кров.

Статок

Інформація про доходи не представлена.

Дата народження
22 січня 1961
Країна
Україна
Соцмережі