Країна
Україна

Ігор Грек

Грек Ігор Антонович: депутат Херсонської міськради, дружина якого тримає кілька магазинів

Грек Ігор Антонович - ексрегіонал, який тепер примкнув до партії “Наш край” та знову отримав місце депутата в міській раді. У той час, коли він займається громадською роботою, його дружина веде бізнес, який приносить їй хороші доходи.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Декларація

Біографія

Народився чиновник в селі Зимівник Херсонської області. Дата народження невідома.

Сім'я

Одружений. Дружина Жульова Світлана займається підприємницькою діяльністю. Є співвласником ТОВ “Херсоноптсервис” та ТОВ “Фермерський ринок”.

Освіта

Вища.

Кар'єра

Ігор Грек - відомий у Херсоні політик та громадський діяч. Вже протягом кількох років працює директором КП “Сервіс-опт”.

У 2002 році вперше став депутатом міської ради. 

Протягом двох скликань підряд обирався від Партії регіонів. У 2015-му обраний депутатом знову, на цей раз - від партії “Наш край”.

Декларація

За даними електронної декларації 2018 року, Ігор Грек володіє великим приватним будинком площею 158 кв.м в рідному селі та земельною ділянкою на 1500 кв.м там же. 

У власності його дружини знаходяться дві квартири площею 248 та 45 кв.м, кілька магазинів та кілька нежитлових приміщень в Херсоні.

Користується сім’я депутата автомобілем Тойота Камрі 2004 р.в., який належить Віктору Єгупову.

Заробітна плата Грека склала 160 тисяч 565 гривень. Ще він отримав 76 тисяч гривень в якості відсотків від вкладів, адже зберігав в банку 8 300 доларів. 

Його дружина отримала від бізнесу близько 670 тисяч гривень. Також вона мала готівкові заощадження на суму 600 тисяч гривень та 18 тисяч 200 доларів комусь позичила.

Країна
Україна