Дата народження
10 березня 1961
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Гринів

Український політик, політтехнолог, народний депутат України п'яти скликань. Виконавчий директор Фонду підтримки економічних досліджень. Глава юридичної компанії «Среднееевропейское агентство».

Біографія

Ігор Олексійович Гринів народився 10 березня 1961 у Львові. Має два дипломи про вищу освіту: хіміка і юриста.

Кар'єра

Кар'єру почав у 1983 році на посаді наукового співробітника у Львівському університеті імені Івана Франка. Ігор Гринів - один із творців на Західній Україні «Народного руху». До розвалу Радянського Союзу працював у львівському комітеті комсомолу, де займався питаннями національного відродження України. Ігор Гринів в кінці 1980-х очолював громадське об'єднання «Товариство Лева».

Досягнення

Ігор Гринів став народним депутатом 1 скликання Верховної Ради в 1990 році. В українському парламенті займався питаннями місцевого самоврядування. У березні 1994 року провалив вибори до Верховної Ради.

У 1994-1998 роках керував юридичною фірмою, займався громадською діяльністю. З 1997 року Ігор Гринів став членом партії «Реформи і порядок». У 1998 році знову не пройшов до парламенту. Але на виборах 2002 року, коли ПРП увійшла до складу блоку «Нашої України», Ігор Гринів знову став народним депутатом. У парламенті входив до Комітету у закордонних справах.

У 2006 році Гринів балотується до Верховної Ради від блоку «Пора-ПРП». Не пройшовши в парламент, Ігор Гринів залишає партію «Реформи і Порядок» і переходить до Юлії Тимошенко. Разом з «Батьківщиною» політик втретє стає народним обранцем.

У 2014 році ще раз змінює політичну силу. І на позачергові вибори в 2014 році йде з «Блоком Петра Порошенка». На президентських виборах Ігор Гринів був керівником виборчої кампанії Петра Порошенка. З 2014 року - радник президента, заступник глави Адміністрації Президента. У парламенті 8 скликання Ігор Гринів займається питаннями інформатизації і зв'язку. Глава фракції «БПП» у Верховній Раді.

Чутки і скандали

Виступив з пропозицією засекретити перелік інформації про майно народних депутатів і чиновників, а також прибрати кримінальне покарання за помилки в деклараціях.

Журналісти програми «Схеми» виявили невідповідність зароблених грошей і майна народного депутата. На запитання представників ЗМІ про суперечності в декларації Ігор Гринів відмовився відповідати.

Статки і джерела доходів

У декларації народний депутат вказав, що володіє будинком і чотирма земельними ділянками в селі Таценки Київської області, а також двома автомобілями.

Джерелами доходів є зарплата - 227 тисяч гривень і фінансування, пов'язане з депутатською діяльністю - 252 тисячі гривень.

Особисте життя і сім'я

Ігор Гринів - пристрасний колекціонер. Має 9 картин, 7 ікон XIV-XVI століть і володіє двома книгами XVI століття.

Народний депутат одружений. Дружину звуть Оксана Іванівна.

Двоє дітей: дочка Марія (1984) і син Роман-Данило (1993).

Фото та відео


Дата народження
10 березня 1961
Країна
Україна
Соцмережі