Дата народження
28 грудня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі
Ігор Гундич

Біографія

Ігор Петрович Гундич народився у звичайній родині. Його мати була продавчинею, а батько - екскаваторником. Дитинство майбутній держслужбовець провів у с. Буряки під Бердичевом. У 1991 році став студентом Житомирського агротехнічного коледжу, де вивчав способи механізації сільського господарства. Після цього ще навчався в Житомирському державному технологічному університеті на менеджера-економіста.

Кар'єра

З 1999 по 2002 роки керував молодіжною громадською організацією «Молодий Рух Житомира», після чого став головою Житомирської громадської організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», в якій через час керував виконавчим комітетом.

З березня 2003-го по лютий 2004 року був завідувачем в компанії ТОВ «Південне».

Коли мером Житомира була Віра Шелудченко, Ігор Гундич був її заступником по роботі виконавчих органів міськради (2006-2010). Через два роки після цього Гундич зайняв посаду директора на сімейному підприємстві «Елітне».

У 2016-му кілька місяців був заступником губернатора Житомирської області, а після його відставки став тимчасово виконувати обов'язки голови Житомирської ОДА.

Під кінець 2016- го року за результатами виборів і за призначенням Президента України Гундич зайняв посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Статки і джерела доходів

Ігор Гундич заснував дві компанії: в 2012-му році - ТОВ «Елітне», а в 2015-му - фермерське господарство «Елітне-Агро» (за сумісництвом з братом і матір'ю). Однак, зайнявши посаду губернатора, офіційно він залишив підприємницьку діяльність. Так, в декларації за 2015 рік Ігор Петрович вказав лише 21 817 гривень річного доходу в якості зарплати і близько 9000 гривень від здачі землі в оренду (на нього записано понад 1 620 000 кв.м. землі). Ще він має спадок, який оцінюється в більш ніж 100 000 гривень.

Дружина політика, Олена Миколаївна, активно займається бізнесом. Їй належать дві компанії: ТОВ «Проектування і будівництво», а також ТОВ «Леверанс». Згідно з офіційними даними, за 2015 рік вона заробила майже 554 000 гривен. Крім того, дружина Гундича є головою Житомирської відділу політпартії «Рідне місто», від якої Ігор Петрович трохи раніше балатувався в депутати Житомирської міськради (і пройшов).

Незважаючи на причетність до підприємницької діяльності, був час, коли нинішній губернатор Житомирської області значився в центрі зайнятості та отримував допомогу як безробітний.

Особисте життя і сім'я

Ігор Петрович одружений, має двох дітей.

Фото і відео
https://www.youtube.com/watch?v=XbdgGrRWTtA

Дата народження
28 грудня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі