Дата народження
14 березня 1962
Країна
Україна
Соцмережі
351

Ігор Кондратюк

Телеведучий, продюсер

Дата народження: 14.03.1962 р.

Рідне місто: село Пригір'я (Херсонська область)

З дитинства Ігор Кондратюк виявляв працьовитість. Будучи школярем, він працював помічником комбайнера. Але робота не заважала йому вчитися. Школу він закінчив із золотою медаллю. Потім Ігор Кондратюк переїхав до Києва.

Там він вступив на факультет фізики КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Обраною спеціалізацією стала оптика твердого тіла.

Закінчивши університет, Ігор Кондратюк працював науковим співробітником у відділі молекулярної біофізики. Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.

У 1985-му році він став членом телеклубу «Що? Де? Коли? ». У 1991-му році Ігор Кондратюк остаточно розпрощався з наукою. З того часу він почав працювати телевізійним редактором і шоуменом. Свою діяльність перед об'єктивом він почав в телеіграх «Любовь с первого взгляда» і «Брейн-ринг» («Перший канал Останкіно»). Тоді Ігор обійняв посаду помічника ведучого. Після він перейшов на український телеканал «УТ-1». На цьому каналі він виконував обов'язки співорганізатора матчів, а також ведучого на програмах «Що? Де? Коли »і« Брейн-ринг зірок ».

Так почалася його телевізійна кар'єра. В середині 90-х рр. Ігор Кондратюк знову згадав про свої наукові амбіції. У 1996-му році він захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук.

У 1999-му році Ігор Кондратюк став співавтором, продюсером і співведучим шоу «Караоке на майдані». Ця програма принесла славу не тільки йому, але також багатьом талановитим співакам.

У 2006-му році Ігор Кондратюк вів аналог української програми в Москві. Там вона отримала назву «Караоке на Арбаті».

Після успішного запуску караоке-шоу Ігор Кондратюк став продюсером багатьох подібних талант-шоу на телебаченні.

З 2009-го року колишній фізик став постійним суддею в популярній телепрограмі «Україна має талант!».

У 2010-му році він також став суддею на «Х-факторі» та просудив там 5 років.

Крім того, Ігор Кондратюк був продюсером таких зірок, як Віталій Козловський, Наталія Валевська, гурт «Авіатор» та багатьох інших.

Ігор Кондратюк є володарем багатьох престижних нагород. У їх числі «Кришталева сова» від клубу «Що? Де? Коли?», «Фаворити успіху» та «Телетріумф».

Особисте життя

Дружина Ігоря - фінансистка Олександра Городецька. У родині троє дітей - Сергій, Данила і Поліна.

Скандали

Ігор Кондратюк дуже часто скандалить з артистами. У багатьох випадках причиною стає його авторитарна позиція.

У 2018-му році пресі стало відомо, що співак Віталій Козловський заборгував велику суму своєму колишньому продюсеру Ігореві Кондратюку. Як розповів співак, в продюсерському центрі Ігоря Кондратюка він працював за фіксовані гонорари. Щорічно команда надавала йому звіт. Всі витрати на пісні, кліпи та інші творчі потреби списувалися з гонорарів артиста. Таким чином він перебував у постійному боргу. Ще на початку співпраці Ігор Кондратюк подарував своєму підопічному квартиру. Правда, презентовану нерухомість він записав на себе. Для розриву контракту Віталій Козловський позичив грошей у друзів, щоб розрахуватися за квартиру. Ігор Кондратюк спокійно сприйняв рішення співака і його чесний жест. Але незабаром він заявився до Віталія і повідомив, що той йому винен ще 300 тис. USD. Співак повинен повернути їх або продовжити співпрацю.

Ситуацію погіршує репертуар Віталія Козловського. Він продовжує виконувати старі пісні, які належать центру Ігоря Кондратюка. Оскільки конфлікти вирішувалися через суд, співак зобов'язаний виплатити всі борги. Поки він цього не зробив, тому суд заборонив йому виїзд з країни на 83 роки.

Статок

Інформація про прибутки не розголошується.

Дата народження
14 березня 1962
Країна
Україна
Соцмережі