Дата народження
16 жовтня 1968
Країна
Україна

Ігор Козаков

Козаков Ігор Володимирович: ексдепутат-регіонал став заступником мера Херсона

Козаков Ігор Володимирович - колишній депутат та нинішній заступник мера, який декларує сімейний бізнес, велику кількість нерухомості та чималі доходи.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Декларація

Біографія

Ігор Козаков народився 16 жовтня 1968 року в смт Горностаївка Херсонської області.

Сім'я

Одружений, виховав дочку. Кілька років тому став дідусем.

Освіта

Першу вищу освіту отримав у Херсонському сільськогосподарському інституті, який закінчив у 1992 році. Навчався на економічному факультеті. 

Згодом вступив в Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, в якому отримав диплом магістра з держуправління.

Кар'єра

У перші роки своєї трудової діяльності Козаков працював економістом та займав керівні посади на різних комерційних підприємствах (“Славутич”, “Агрозбутсервіс”, Херсонський винзавод). 

У 1999-му очолив Управління експлуатації адмінбудинків Державної податкової адміністрації Херсонської області. В тому ж році став членом “Партії регіонів”.

З 2002 по 2006 рік займав посаду заступника мера Херсона та директора Управління комунальної власності. В той же час брав участь у діяльності ГО “Наше місто - наш дім”.

У 2005-му очолив Херсонське обласне відділення “Партії регіонів”. У наступному році вперше став міським депутатом, пройшовши в Херсонську міську раду 5-го скликання. 

У 2010 році Ігор Козаков став депутатом 6-го скликання. На момент обрання працював директором КП “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона”.

У серпні 2016-го призначений першим заступником мера Херсона.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, ексдепутат володіє квартирою на 119 кв.м в Херсоні, яку придбав у 2014 році, місцем у підземному паркінгу, приватним будинком в області площею 245 кв.м та автомобілем Mitsubishi Galant 2008 р.в. 

У власності дружини чиновника знаходиться магазин продовольчих товарів на 566 кв.м та CHEVROLET VOLT 2012 р.в. вартістю 340 тисяч грн. 

Також у грудні 2017 року подружжя купило дві земельні ділянки загальною площею 3000 кв.м в селі, де у них знаходиться будинок.

Що стосується доходів, то Ігор Козаков отримав майже 400 тисяч гривень заробітної плати та 500 гривень профспілкової допомоги.

Його дружина отримала 1,3 мільйона гривень від продажу нерухомості та 320 тисяч гривень від бізнесу. Ще 47 тисяч гривень бізнес приніс дочці чиновника.

Заощаджень у родини Козакова не має. Зате ексдепутат має кредит на суму 1,2 мільйона гривень.

Дата народження
16 жовтня 1968
Країна
Україна