Дата народження
21 листопада 1986
Країна
Казахстан
Соцмережі
566

Ігор Ласточкін

Український актор, шоумен, телеведучий, гуморист, комік, співак. Є капітаном команди КВН «Збірна Дніпропетровська». З 2016 року веде передачу «Розсміши коміка», замінивши Віктора Васильєва. Одружений.

Дата народження:
21.11.1986 р.
Рідне місто:
Чимкент (Казахстан)

Ігор Ласточкін народився в Казахстані, де жив до 7-річного віку. Пізніше  він з сім'єю переїхав до Узбекистану і влаштувався в Ташкенті. Там Ігор закінчив середню школу. Тоді юнак планував працювати в нафтовій сфері. У процесі навчання Ігор кілька разів подумував над зміною професійного профілю, але все ж не наважився кидати навчання.

Так хлопець переїхав в Україну, щоб вступити до ВНЗ. У результаті Ігор Ласточкін вивчився на кафедрі металургійного палива та відновників. Вищу освіту він отримував у Державній металургійній академії України. Пізніше хлопець вирішив осягнути театральне мистецтво у Москві.

Поки Ігор Ласточкін навчався в Україні, він захопився грою в КВК. Власне, саме «Клуб веселих і кмітливих» допоміг йому остаточно і без коливань визначитися зі своїм життєвим покликанням, хоча по початку він сприймав КВК як цікаве дозвілля. Саме там хлопець знайшов себе. У той період Ігор був у таких командах, як «+5» і «Сталевий проект».

Пізніше артист згадував, що його дебют в КВК відбувся, коли він навчався на першому курсі. Тоді йому дісталася безсловесна роль переляканої людини. Ігор Ласточкін настільки хвилювався, що зіграти свого персонажа йому вдалося неймовірно правдоподібно. У 2008-му році хлопець зайняв капітанський пост у «Збірній Дніпропетровська». З цього моменту почалася бурхлива телевізійна діяльність Ласточкіна. КВК відкрив йому двері в телешоу «Comedy Club Dnepr style».

У 2013-му році актор отримав роль в гумористичному шоу «Країна У».
2014-ий рік став вельми насиченим для Ігоря Ласточкіна. Він почав співпрацювати з двома проектами на російському телебаченні. Ними стали шоу «Одного разу в Росії» (канал «ТНТ») і «Почуття гумору» («Перший канал»). У цей же період комік отримав роль Іллі Муромця в телепрограмі «Казки У».

У 2015-му році він став тренером в українському гумористичному талант-шоу «Ліга сміху».

У 2016-му році він зайняв пост ведучого рейтингової програми «Розсміши коміка» (канал «1 + 1»).

Через рік Ігорю Ласточкіну дісталася головна роль у телевізійному шоу «Готель Галіція». У тому ж 2017-му році гуморист став ведучим і актором програми «Ігри приколів».

Особисте життя

У 2011-му році Ігор Ласточкін одружився. Його обраницею стала Анна Португалова. Через 3 роки у подружжя народився син. Його назвали Радмір.

Статок

Точна інформація про доходи коміка не представлена ​​в пресі.

Дата народження
21 листопада 1986
Країна
Казахстан
Соцмережі