Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Мірошниченко

Мірошниченко Ігор Михайлович: журналіст, ексдепутат, бізнесмен


Мірошниченко Ігор Михайлович - колишній “свободівець” та депутат, який  нещодавно програв вибори до Верховної Ради 9-го скликання. 

Біографія

Ігор Мірошниченко народився 20 лютого 1976 року в м. Лебедин на Сумщині. Довгий час працював у сфері медіа, є заслуженим журналістом України. Активно займається політичною та громадською діяльністю. Подіями з життя та актуальними новинами регулярно ділиться на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Сім'я

В офіційній біографії депутата на сайті Київради вказано, що Мірошниченко розлучений, виховує доньку Любаву 2008 року народження. При цьому наразі він перебуває у шлюбі з телеведучою та піар-директоркою Яною Левицькою, з якою одружився на початку 2016 року.


Освіта

З 1993 до 1998 року вивчав журналістику в КНУ ім. Тараса Шевченка.

Кар'єра

Трудова діяльність

Працювати Ігор Мірошниченко почав ще в студентські роки. Спочатку був репортером Міжнародного Медіа Центру “Інтерньюз”. Згодом протягом кількох років працював на каналі СТБ редактором та ведучим телепрограм “Вікна-спорт”, “Вікна-новини” та “Інтерспорт”.

Із 2000 року вів спортивні програми на різних каналах, а також займався власним проєктом “Штрафний удар”. 

У цей же період займав посаду прес-секретаря в Національній збірній України з футболу у ФФУ, а також брав участь у передачі “Ігри патріотів”.

У 2008-му протягом кількох місяців був головним редактором програми “Спорт” на каналі ІСТV.

Політична діяльність

У політику Мірошниченко прийшов у 2007 році, вступивши в ряди ВО “Свобода”. Наступного року очолив Сумську обласну організацію партії, працює на цій посаді донині.

У 2012-му був обраний народним депутатом Верховної ради 7-го скликання від партії “Свобода”. У парламенті займався питаннями свободи слова та інформації.

Брав активну участь у Революції Гідності. На початку 2013 року депутат разом з іншими активістами зніс пам'ятник Леніну в Охтирці.

У 2014 та 2015 роках балотувався до Верховної та Сумської обласної ради, однак безуспішно. При цьому в тому ж 2015 році пройшов до Київської міської ради від ВО “Свобода”. На посаді депутата відкрив Громадську приймальню Ігоря Мірошниченка, куди кияни можуть звернутися з питаннями та проблемами.

Громадська діяльність

Мірошниченко Ігор активно підтримує ініціативи столичних активістів. 

У 2018-му зареєстрував ГО “Дарницькі ініціативи Мірошниченка”

Виступає за добудову з'їздів із Дарницького мосту. Узимку того ж року організував святкові вистави у дитячих садках Дарницького району.


Компромат

За даними видання “Чесно”, Ігор Мірошниченко, будучи депутатом Київської міської ради 8-го скликання від ВО “Свобода”, не задекларував свій бізнес

Декларація

За даними електронної декларації, у 2012 році загальний дохід депутата ВРУ Ігоря Мірошниченка склав трохи більше 500 тисяч гривень. Крім того, у його власності знаходилася квартира в Києві площею 110 кв.м. 

Його колишня дружина тоді заробила вдвічі більше - майже 1 мільйон гривень. Також вона володіла автомобілем Toyota Sequoia 2012 р.в. та заощадженнями в розмірі 35 тисяч гривень.

У червні 2019 року Мірошниченко задекларував ще одну квартиру в Києві площею 49 кв.м, яка належить його нинішній дружині, та два автомобілі (BMW Х5 2014 р.в. та BMW GT528і 2017 р.в.), записаних на його родичів.

Дохід колишнього депутата у 2018 році склав більше 1 мільйона гривень. Ще близько 68 тисяч гривень принесла в сім’ю його дружина. Крім чималих доходів, у подружжя є заощадження: 125 тисяч доларів готівкою та 12 тисяч гривень на банківському рахунку.

Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі