Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соц.мережі
Ігор Мірошниченко

Біографія

Ігор Мірошниченко (1976-го року народження) виріс на Сумщині. Вищу освіту здобув в КНУ ім. Т. Шевченка.

Кар'єра

На початку своєї трудової діяльності працював на телебаченні (канал СТБ). Трохи пізніше він запропонував створити на каналі спортивну редакцію, яку згодом і очолив. Потім пішла робота на каналах «Інтерньюз», УТ-1 та ICTV.

У 2004 році Ігор Михайлович отримав посаду прес-секретаря Національної збірної України з футболу.

У 2012 році пройшов вибори в народні депутати України.

У 2015-му призначений депутатом Київської міськради і Сумської облради від ВО «Свобода».

Досягнення

Екс-депутат України, член партії "Свобода".

Чутки і скандали

Ігор Мірошниченко є одним з найскандальніших політиків України. Він є організатором і учасником багатьох конфліктів через свій імпульсивний і нестриманий характер.

Його називають одним з 5-ти головних антисемітів в світі. Одного разу він образив американську актрису Мілу Куніс, назвавши її в Інтернеті "брудною жидівкою". Лідеру ВО "Свобода" Тягнибоку довелося привселюдно вибачатися за такі слова учасника його партії.

На початку 2013 року Мірошниченко разом зі своїми колегами знесли пам'ятник Леніну в Сумській області. Він знав про свою депутатську недоторканність, тому дозволив собі подібні дії і не був засуджений, на відміну від своїх подільників.

Також екс-депутат збирав підписи на заборону в'їзду в Україну Івану Урганту за те, що той пожартував про українців в кулінарному телешоу. Підпис поставило всього 26 чоловік.

Ще проти політика і його колишньої дружини було заведено кримінальну справу, причиною якого стала бійка з якимсь громадянином, який намагався повернути позичені Мірошниченку гроші. Між чоловіками відбулася бійка.

Навесні 2013 року депутат в супермаркеті образив дівчину-касира за те, що вона запитала про пакет російською мовою. З охоронцем його рознімала вже міліція.

У 2012 році один з партійців ВО "Свобода", Іван Мозговий, не витримав такої поведінки Мірошниченко і покинув об'єднання, звинувативши свого "колегу" в крадіжці партійних грошей і ганебну поведінку.

Крім усього цього, політика звинувачують у тому, що він заробляє на проституції. За даними журналістів інтернет-видання АНТИКОР, сім'я Мірошниченко володіє готельним комплексом Nyvky Plaza, в якому під прикриттям знаходиться бордель для віп-клієнтів.

Це далеко не всі події, пов'язані з екс-депутатом, але і цієї інформації вистачає, щоб скласти уявлення про його особистість.

Статки і джерела доходів

Відомо, що Мірошниченко Ігор - один з найбагатших депутатів ВО "Свобода" і спонсор партії. Він володіє готельно-ресторанним бізнесом, займається імпортом автомобілів з Європи в Україну, а також веде справи з журналістом Олександром Бутирським.

За 2017 рік він задекларував дохід як бізнесмен в розмірі 920 000 гривень. Дохід членів його сім'ї (за офіційними даними) склав 557 000 гривень. Заощадження Ігор Михайлович зберігав готівкою - 68 000 доларів. З нерухомості він володіє квартирою площею 110,6 кв.м. Їздить на BMW Х5 2014 р.в. і BMW GT528і 2017 р.в.

Особисте життя і сім'я

Одружений вдруге на телеведучій Яні Левицькій. Від першого шлюбу має доньку, від другого - сина.

Фото і відео

Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соц.мережі