Дата народження
20 жовтня 1964
Країна
Україна
Соцмережі
831

Ігор Павловський

Біографія

Ігор Павловський народився на Миколаївщині, в 1964 році.

Навчався в Далекосхідному вищому загальновійськовому командному училищі. Через деякий час вступив до Академії ЗС України. Крім цього, здобував освіту в Держуніверситеті оборони України.

Кар'єра

З 2003-го, протягом декількох років Ігор Павловський займав пост військового комісара Олександрійського військового комісаріату на Кіровоградщині. Потім на рік очолив штаб Навчального центру Сухопутних військ ЗС. Згодом перервав службу навчанням в Національному університеті оборони.

З 2010 по 2012 рік був першим заступником командувача в Південному оперативному підрозділі.

Протягом наступних двох років очолював штаб в Сухопутних військах ЗС України.

У 2014 році Павловського призначають начальником Тилу українських Збройних Сил, а через рік (за розпорядженням Кабміну) - заступником міністра Міноборони України. У тому ж році Президент присвоїв Ігорю Валентиновичу звання генерал-лейтенанта.

Досягнення

Державний діяч. Генерал-лейтенант. Військовокомандуючий. Начальник Тилу ЗСУ.

Чутки і скандали

У жовтні 2017 року працівниками НАБУ і САП були затримані два високопоставлених чиновника з Міноборони України: Ігор Павловський (заступник міністра) і Володимир Гулевич (директор відділу державних закупівель). Вони підозрюються в розтраті державних грошей на суму майже 150 мільйонів гривень, отриманих за закупівлю топлива за завищеною вартістю. Так, в 2016-му вони відхилили співпрацю з багатьма компаніями (наприклад, WOG, ОККО, "Укртранснафтопродукт"), а уклали ряд договорів на закупівлю палива з "Трейд Коммодити". Однак буквально через пару місяців компанія підняла ціни на 16%, пояснюючи це підвищенням цін на дизельне паливо на ринку. У НАБУ так не вважають, тому чиновники були затримані прямо в своїх кабінетах до з'ясування ситуації.

Статки і джерела доходів

У своїй декларації Ігор Павловський зазначив, що володіє квартирою в Житомирі (77,90 кв.м), ділянкою землі в Одеській області (600 кв.м), яка записана на його дружину, а також старим автомобілем Фіат Темпра 1994 р.в.

За 2016 рік у Міноборони України чиновник заробив трохи більше 500 000 гривень. Його дружина отримала 65 000 гривен зарплати і ще 30 000 гривень пенсії. Крім того, подружжя має фінансові заощадження готівкою на суму 339 500 гривень.

Особисте життя і сім'я

Ігор Павловський одружений. Дружина працює в Житомирському військкоматі. Разом виростили дочку.

Фото і відео

Дата народження
20 жовтня 1964
Країна
Україна
Соцмережі