Дата народження
17 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Побер

Побер Ігор Миколайович: чемпіон світу з бодібілдингу та найсильніший народний депутат восьмого скликання

Побер Ігор Миколайович: завідувач одного з тернопільських барів, чемпіон світу з бодібілдингу та пауерліфтингу, який двічі обирався народним депутатом.

Біографія

Ігор Миколайович Побер народився 17 грудня 1968 року у селі Королівка Тернопільської області.

Освіта

Ігор Побер має два дипломи про вищу освіту. Вчителем фізкультури він став після закінчення факультету фізичного виховання у Тернопільському педагогічному університеті (1990). Диплом економіста Побер здобув у Тернопільській академії народного господарства (2004). В кінці 1980-х роках проходив військову службу у радянській армії (в місті Оренбург).

Сім'я

Ігор Побер одружений. Обраницю звуть Дарина. Вона уродженка Кривого Рогу. Дарина - чемпіонка світу з модельного фітнесу. Вона працює у Тернопільській обласній федерації культуризму, а також займається підприємництвом. Була ведучою авторської спортивно-розважальної програми «Ранковий фітнес». Ігор і Дарина у шлюбі з 2008 року.

У подружжя Побер є одна дитина - син Данило. Від першого шлюбу у Ігоря є дочка Ілона.

Кар'єра

Ігор Побер протягом одного року (1993-1994) працював адміністратором у фірмі «Галактика». Одночасно з цією роботою був заступником директора шахово-шашкового клубу «Авангард». Після цього протягом п'ятнадцяти років завідував баром «Бістро».

У 2009 році Побер переходить на державну службу. Спочатку він працював у районному відділі у справах молоді та спорту у місті Бучач на Тернопільщині.

Потім Ігор перейшов в обласну держадміністрацію, де обіймав посаду начальника управління з питань фізичної культури і спорту в головному управлінні з питань туризму, сім'ї, молоді та спорту. З 2011 року Ігор Побер є тренером з пауерліфтингу в обласній федерації культуризму.

У 2006 році він став депутатом міської ради Тернополя. Представляв партію ВО "Батьківщина". Через шість років вже з "УДАРом" (27-й у списку) Ігор вперше став народним депутатом. У сьомому скликанні Верховної Ради Побер увійшов до складу комітету з питань національної безпеки і оборони.

У сьомому скликанні (2012-2014) парламентарій Побер зробив 17 депутатських запитів, взяв участь у створенні шести законопроєктів та сім раз виступив у стінах Верховної Ради.

У 2014 році на позачергових парламентських виборах у складі Блоку Петра Порошенка (№67) повторно отримав депутатський мандат. На цей раз він входив до комітету з питань транспорту, а також був головою підкомітету з питань залізничного транспорту.

У восьмому скликанні (2014-2019) він зробив 64 депутатських запити, став автором (співавтором) 72 законопроєктів і дванадцять разів виступив на засіданні парламенту.

У 2019 році Ігор Побер балотувався в третій раз до українського парламенту. Нардеп двох скликань йшов від партії "УДАР" по 163-му мажоритарному округу (частина міста Тернополя). Однак за результатами виборів Побер набрав всього 1,73% (або 1417) голосів та став тільки дванадцятим.

Ексдепутат очолює Тернопільські обласні федерації пауерліфтингу та культуризму. Він є засновником міської громадської організації "Наше місто Тернопіль" та обласної організації "За справедливу Батьківщину".

Ігор Побер має спортивні досягнення. Він багаторазовий переможець змагань з пауерліфтингу, бодібілдингу та жиму штанги лежачи. Має титули чемпіона світу з бодібілдингу (Вільнюс-2005 та Москва-2007), абсолютного чемпіона світу серед любителів по жиму штанги лежачи (Лас-Вегас-2008), чемпіона світу з жиму штанги лежачи (2010), чемпіона Євразії з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи (2011). Ігор Побер - власник спортивного клубу "Pober Gym".

Компромат

У 2008 році Ігор Побер, який тоді був членом ВО "Батьківщина" опинився у центрі внутрішньо партійного скандалу. Конфлікт у нього виник з однопартійцем Василем Деревляним.

Обидва не могли поділити першість в обласному осередку партії. Були навіть проведені окремі партійні з'їзди, на яких Ігор і Василь були обрані головами Тернопільського осередку "Батьківщини". Все ж відступитися вирішив Побер. Він навіть залишив лави партії.

За інформацією журналістів, основною причиною конфлікту послужило те, що "керівництво політсили нібито заборонило йому, а також деяким іншим депутатам голосувати за земельні питання".

Як повідомляють у ЗМІ, парламентарій не вніс до декларації все своє майно. Незадекларованим залишився автомобіль та деякі земельні ділянки.

Ігор Побер у Верховній Раді неодноразово порушував закон, голосуючи за своїх відсутніх колег в сесійній залі.

Декларація

У серпні 2019 року Ігор Побер подав електронну декларацію за вісім місяців поточного року.

Екснардепу належить у Тернополі земельна ділянка (800 кв.м.) та дача (299.7 кв.м.), а у Києві квартира (110,2 кв.м.). Дарина Побер володіє також у Тернополі квартирою (82 кв.м.).

Власного автомобіля у колишнього парламентарія немає. Дружина його має машину Mercedes-Benz E220D 2016 року випуску, яка обійшлася їй у 950 тисяч гривень.

Дружина Ігоря Побери є кінцевим бенефіціаром у чотирьох фірмах: ТОВ "Тернобітум (виробництво неметалевих мінеральних виробів), ТОВ "Надра ППС" (видобуток каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю), ПП "Стартрек" (видання іншого програмного забезпечення) і ТОВ "Пі Ен Ейч Україна" (консультування з питань комерційної діяльності та управління).

За вісім місяців 2019 року Ігор Побер отримав 740 тисяч гривень (зарплата, компенсація вартості проїзду, відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень). Дарина Побер заробила 943 тисячі гривень.

У банку колишній депутат зберігає всього 238 євро. Готівковими коштами він задекларував п'ятдесят тисяч доларів. У його дружини "готівкою" є 2,2 мільйона гривень.

Посилання

Сайт

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=QZYYubpcAnM 

Дата народження
17 грудня 1968
Країна
Україна
Соцмережі