Дата народження
01 липня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Поліщук

Поліщук Ігор Ігорович: депутат Луцької міської ради, розкритикував Парубія та Луценка

Поліщук Ігор Ігорович був секретарем Луцької міськради, деякий час навіть виконував обов'язки міського голови; депутат міськради, радник міського голови, юрисконсульт, який не скупиться на гостре слівце в адресу українських політиків.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Ігор Поліщук народився 1 липня 1988 року місті Луцьк Волинської області. Проживає у селі Зміїнець Луцького району.

Сім'я

Ігор Ігорович неодружений. У декларації він вказав матір Марину Євгеніївну, вітчима Володимира Григоровича та рідного брата Руслана.

Освіта

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету внутрішніх справ. Отримав червоний диплом у 2010 році.

Окрім цього, здобув освіту на заочному відділенні магістратури Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого».

Кар'єра

Кар'єрний старт Ігоря припадає на 2010 рік, коли він почав працювати помічником адвоката. 

У 2012 році він став головним юрисконсультом Благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» (нині він зветься Фонд «Тільки разом»), також працював юристом громадської приймальні народного депутата України Ігоря Палиці.

Через п'ять років Поліщука обрали секретарем Луцької міської ради, але вже через кілька місяців він склав повноваження й почав працювати радником Луцького міського голови.

Також виконував обов'язки Луцького міського голови деякий час.

Ігор Поліщук двічі обирався депутатом Луцької міської ради (2013, 2015 роки).

Пройшов за списками партії Українське об'єднання патріотів - УКРОП. Ігор Поліщук - голова фракції «УКРОП» у Луцькій міській раді.

До 2016 року Поліщук мав частку в підприємстві «Волинські новини», до складу якого входить однойменна газета та інформаційне агентство.

Компромат

У 2014 році ЗМІ повідомляли про неприємну ситуацію, яка сталася з вітчимом Ігоря – Володимиром Поліщуком. Його силоміць і привселюдно поставили на коліна, звинувативши в «кришуванні» кримінальних схем та організації проституції на Волині.

Ігор Поліщук теж втрапляв у скандали, але більше словесні. Так, він розкритикував висловлювання свого колеги депутата Сергія Григоренка про євреїв, назвавши це проявом антисемітизму. Він навіть подав заяву в СБУ про кримінальне правопорушення.

Також Ігор Поліщук негативно висловився про колишнього спікера ВР Андрія Парубія, назвавши його розумово відсталим.

Гостре слівце від Поліщука отримав і Юрій Луценко. За словами Ігоря Ігоровича, за Луценком «плаче лікарня імені Павлова».

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Поліщук Ігор Ігорович має квартиру в спільній власності з родичами (68 м2 у Зміїнці) і земельну ділянку на 550 м2 в області. Також він будує дачний будинок в області (75 м2).

Власного авто Ігор не має, проте декларує автівку брата - Mercedes-Benz E200 2011 року – та вітчима – BMW 745D 2008 року випуску.

За рік Ігор Ігорович отримав майже 320 тисяч гривень. Його родичі в загальній сумі отримали більш ніж 700 тисяч гривень.

Ігор має готівкові заощадження: 100 тисяч гривень та 39 тисяч 500 доларів. Його брат має 6 тисяч доларів, а вітчим – 2 тисячі.

Посилання

Особиста сторінка Ігоря Поліщука в мережі Фейсбук.

Офіційна сторінка Ігоря Поліщука в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=__OW0z7F1Bw

https://www.youtube.com/watch?v=ofewOqMSt1w

https://www.youtube.com/watch?v=ey0wWy-g104&feature=emb_logo

Дата народження
01 липня 1988
Країна
Україна
Соцмережі