Ігор Прасолов
  • Дата рождения
    4 February 1962
  • Страна
    Україна
  • Социальные сети
Ігор Прасолов

Ігор Прасолов

Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2012-2014 рр.), Депутат ВР (V-VII скликання)

Дата народження:
04.02.1962 р.
Рідне місто:
селище Піщаний (Росія)

Ігор Прасолов навчався в Ростові. Він має економічну освіту.

Свою кар'єру Ігор починав як електрослюсар. Пізніше став асистентом кафедри політекономії Донецького державного університету.

Після розпаду СРСР Прасолов зайнявся підприємництвом. Незабаром він створив інвестиційну компанію «Діком». Надалі Ігор Прасолов спеціалізувався переважно на такому бізнесі та створив ще кілька подібних фірм.

У 2000-му році він став гендиректором компанії «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), підконтрольної Рінату Ахметову.

Через 6 років Прасолов став парламентським депутатом від «Партії Регіонів». У 2012-му році він отримав посаду глави ради Нацбанку України. У тому ж році Ігор Прасолов був призначений Міністром економрозвитку і торгівлі України.
Він також встиг побувати депутатом V, VI та VII скликань.

Особисте життя

Ігор Прасолов перебуває у шлюбі. Його обраниця Наталя є адміністративним директором компанії «Перші джерела». У пари двоє дітей: дочка Христина (1989 р. н.) та син Ігор (1999 р. н.).

Скандали

У 2013-му році чергове рішення українського уряду шокувало Світову організацію торгівлі (СОТ). Кабмін прийняв рішення підняти мито на імпортні автомобілі на 13%. Представники СОТ назвали такий крок неправомірним. Новими українськими порядками особливо занепокоївся Євросоюз, Японія і США також виявилися не в захваті. У СОТ попросили українську сторону ще раз переглянути своє рішення.
Міністр економрозвитку і торгівлі України Ігор Прасолов констатував: уряд України нічого не порушив. Своїми діями Кабмін має намір захистити вітчизняного виробника. Глава Мінекономрозвитку також повідомив, що якщо конфлікт із СОТ загостриться, Україна буде більш щільно співпрацювати з країнами, які розуміють і поділяють її позицію.

Водночас представники Євросоюзу виступили з жорсткою критикою. Вони висловили сумнів у тому, що вищеописані заходи вписуються в норми СОТ.

Статок

У 2013-му році Ігор Прасолов опублікував інформацію про свої доходи та майновий стан. Згідно з декларацією, його дохід у 2012-му році склав 207 711 грн. 38532 грн від загальної суми міністру принесла трудова діяльність. Ще 12461 грн нарахували дивіденди та відсотки. Додаткові 23 грн Прасолову принесла матеріальна допомога. Інші види доходів склали 678,6 грн.

На банківських рахунках чиновник зберігає 5819 грн.

Ігорю Прасолову належать 5 земельних ділянок та 2 квартири (130,7 м² і 80,7 м²). Міністр катається на автомобілі «Ford Mondeo», вартістю 255 тис. грн.

Фото й відео

https://m.me/nakolinaperedukrainoy