Дата народження
19 жовтня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Ігор Радівілов

Український гімнаст. Бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2012 в Лондоні. Радивилів зайняв 3-е місце в опорному стрибку, набравши в сумі 16,316 бала.

Біографія

Ігор Радівілов - знаменитий український гімнаст. Народився в 1992 році в Маріуполі. Із ранніх років займається спортом, вибравши в якості спеціалізації гімнастику. У 14 років переїхав до Донецька, де постійно жив і тренувався.

Кар'єра

Вперше Ігор Радівілов стає відомим серед широких кіл любителів спорту в 2012 році. Тоді молодий спортсмен виграв бронзову медаль в опорному стрибку на Олімпійських іграх.

У 2013 році спортсмен стає володарем золота Чемпіонату Європи. У тому ж році виграє дві бронзові медалі на Універсіаді та отримує одну срібну медаль.

Успішним для маріупольця виявляється і 2014 рік. Тоді Ігор Радівілов виграє срібло на Чемпіонатах Європи та світу в категорії «опорний стрибок». Повторює своє досягнення і наступного року.

Пік кар'єри приходиться на 2016 рік, коли Ігор Радівілов виграє дві золоті медалі на Кубку світу. У 2017 році знову отримує срібло за свій опорний стрибок на першості планети і займає друге місце на Універсіаді.

Досягнення

Ігор Радівілов - один із найбільш успішних гімнастів сучасної України. Багаторазовий чемпіон країни і Європи. Призер першості світу та Олімпійських ігор. За свої спортивні досягнення гімнаст нагороджений орденами «За заслуги». На честь Ігоря Радівілова названий складний елемент у гімнастиці. Прізвищем українського спортсмена називають стрибок у три обороти горілиць. Успішне виконання елемента «The Radivilov» оцінюється в 7.00 балів.

Чутки і скандали

Ігор Радівілов був фігурантом так званого «квартирного скандалу». Так, призер Олімпіади не міг отримати призові за свою участь в Олімпіаді 2012 року. Тоді чиновники з Донецька і Маріуполя не могли «поділити» гімнаста. За право преміювати спортсмена боролися два міста, поки він сам жив у найманому житлі. Після двох років очікування Радівілов отримав гроші на придбання квартири в рідному Маріуполі.

Ім'я гімнаста також згадувалося під час конфлікту між олімпійським призером Жаном Беленюком і міністром спорту Ждановим. Тоді Беленюк згадав Радівілова в числі тих спортсменів, хто не отримав свою винагороду за численні перемоги на міжнародних змаганнях. Сам гімнаст цих  чуток не коментував.

Статки і джерела доходів

Ігор Радівілов - забезпечений спортсмен. За свої численні перемоги на змаганнях він отримав преміальних на суму, що перевищує 100 тисяч доларів. Також отримує зарплату від Міністерства спорту України, оцінювану більш ніж 200 тисячами гривень.

Особисте життя і сім'я

Ігор Радівілов перебуває у шлюбі з іншою знаменитою спортсменкою - Ангеліною Кислою. Подружжя разом тренується і веде насичене публічне життя.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=

Дата народження
19 жовтня 1992
Країна
Україна
Соцмережі