Дата народження
06 грудня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, автор пісень

Дата народження: 06.12.1986 р.

Рідне місто: Київ

Ілларія - мелодійний псевдонім співачки. Її справжнє ім'я - Катерина Ігорівна Прищепа. Після заміжжя вона перейшла на прізвище чоловіка, ставши Катериною Середою. Артистка має грецькі та українські корені.

Із малих років Ілларія цікавилася музикою, намагалася співати та складати пісні. Це захоплення визначило майбутню професію дівчинки. Так, закінчивши школу, вона вступила до Київського інституту музики ім. Р. Глієра. Особливий інтерес у дівчини викликав фольклор. Тому його відгомони зустрічалися в її власній творчості.

Отже, Ілларія брала активну участь у багатьох творчих проектах. Нарешті, у 2006-му році вона визначилася зі своїми власними орієнтирами в музиці. В результаті через рік відбувся реліз демо-альбому Ілларії. До нього увійшли 4 авторські пісні виконавиці. Платівка виділялася унікальним звучанням з етнічними мотивами.

У 2008-му році Ілларія зазвучала в третьому студійному альбомі фолк-рок-гурту «Natural spirit». Вона виступила як співавтор та вокалістка. Паралельно співачка займалася розвитком власної творчості. Незабаром сформувався її музичний колектив «ILLARIA». Гурт почав активно виступати на різних фестивалях, а також став гостювати на радіо і телебаченні. Зокрема, колектив засвітився на талант-шоу «Х-фактор».

У 2010-му році Ілларія записала свою версію української народної пісні «Ой верше мій, верше». Трек створювався спеціально для реклами пива «Львівське живе». В кінці цього ж року співачка випустила перший студійний альбом. Платівка отримала назву «Вільна».

У 2012-му році Ілларія взяла участь в талант-шоу «Голос країни». Її наставником став Олег Скрипка. Співачці вдалося вийти у фінал програми, але перемогу вона не здобула.

З 2016-му році її пісня «Я жива» стала саундтреком мелодрами «Катерина».

У 2017-му році Ілларія претендувала на участь в «Євробаченні», але не змогла стати представницею України. У цьому ж році артистка отримала титул «Співачка року» за версією премії «Фаворити успіху».

У 2018-му році пісня «Світ належить мені» увійшла в список саундтреків серіалу «Обручка з рубіном».

Ілларія є володаркою багатьох музичних нагород за виконання та авторство пісень. Вона також нагороджена почесною премією від Міністерства культури України за особистий внесок у розвиток українського мистецтва.

Особисте життя

У 2014-му році співачка вийшла заміж. Її обранцем став Сергій Середа, фахівець з генної інженерії, спеціаліст з ортопедії. Весілля гуляли два дні. У перший день відбувся розпис, після якого пройшла вечірка в одному з ресторанів на Андріївському узвозі. Урочистості відбувалися в ретро-стилі. Наступного тижня пройшло вінчання в київській Спасо-Преображенської церкві. Церемонія була витримана в національному українському стилі.

Пізніше Ілларія повідомила, що планує трьох дітей.

У 2015-му році співачка народила доньку. Дівчинку назвали Соломією.

Статок

Інформації про доходи немає у відкритих джерелах.

Дата народження
06 грудня 1986
Країна
Україна
Соцмережі